[Foto]: Yuvacik Kemerburgaz- Eskisehir Bulusması - 09.11.14

Valla müthiş bir gün olmuş. Keyifle izledim. Elinize sağlık. :laugh:

Muammer Akbulut' Alıntı:
mehmet abicim gerçekten güzel bir buluşma olmuş ama bizde sizle tesadüfmüdür bilmiyorum 4 şehirden 20 nin üzerinde arkadaşlarla ve 40 a yakın modelle bir buluşma yaptık Tarabzon Rc Hobi Gurubu olarak biraz abarttık galiba tam bir rc şölen yaşadık karadeniz sayfasında buluşmamız video ve resimlerle yayınlandı :thumbup: sizlerle de beraber olmak isteriz ama bu anca fun fly yozgatta gerçekleşir heralde ;D :RCKolik:
Sağolsun Muammer :thumbup: Az önce açtığın konuya bakma şansım oldu. Gerçekten siz de güzel bir buluşmaya imza atmışsınız %p

Mesut AKIN' Alıntı:
Abi elinize sağlık :) 1. vidyo çok fena :D :D o ufak alet mangalı harladımı :D yettimi bu iş için :D Ömer abiyle IMUK ta görüştük yanınıza uğradığını söylemişti :)
Inanması zor ama bizim ufaklık bu işi de başarı ile yerine getirdi :halay: :halay:

Arda Erkan' Alıntı:
Valla müthiş bir gün olmuş. Keyifle izledim. Elinize sağlık. :laugh:
Teşekkürler Arda. Bir ara Ankara ekibini de misafir etmek isteriz ;) :D

Harika buluşma olmuş :bravo: Mehmet abi sucuklar afyon sucuğumu :laugh: Afyon yakın değil ki sizin memlekete sabah gelip akşam gitsem :D Baya model varmış sizlerde baya eğlenmişsiniz :halay:

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Sağolsun Muammer :thumbup: Az önce açtığın konuya bakma şansım oldu. Gerçekten siz de güzel bir buluşmaya imza atmışsınız %p
Inanması zor ama bizim ufaklık bu işi de başarı ile yerine getirdi :halay: :halay:
Teşekkürler Arda. Bir ara Ankara ekibini de misafir etmek isteriz ;) :D

İnşallah abi. Bizde bekleriz :)

Çok eğlenceli hareketli ve samimi bir ortam olmuş. Elimde olmayan sebeplerle gelemedim. Ama orda olmayı çok isterdim. Emekleri geçen herkese çok telekkürler.

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

mevlüt yılmaz' Alıntı:
Çok eğlenceli hareketli ve samimi bir ortam olmuş. Elimde olmayan sebeplerle gelemedim. Ama orda olmayı çok isterdim. Emekleri geçen herkese çok telekkürler.

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi
Selam ve haberinizi aldik Mevlut bey. Keske siz de bizlerle beraber olabilseydiniz :embarras: Neyse insallah bir daha ki bulusmada tanisiriz ;)

Ynt: [Foto]: Yuvacik Kemerburgaz- Eskisehir Bulusması - 09.11.14

Çok güzel ve eğlenceli bir buluşmaya benziyor. Böyle kalabalık ortamları çok seviyorum. Imrendim valla ne yalan soylim. Emeğinize sağlık. Mehmet abi.

Mesut Sert' Alıntı:
Çok güzel ve eğlenceli bir buluşmaya benziyor. Böyle kalabalık ortamları çok seviyorum. Imrendim valla ne yalan soylim. Emeğinize sağlık. Mehmet abi.
Belli bir sayiya kadar gercekten kalabalik bulusmalar cok daha zevkli ve keyifli oluyor Mesut :thumbup: Tek sakincasi gunun nasil gectigini anlamıyorsun hele de bir de gunler kisa ise :laugh: :D

Keske bu tur degisik illerden katilimli bulusmalarin sayisini artirabilsek. En guzeli de ozellikle aylardir sadece forum uzerinden muhabbet edip tanidigimiz arkadaşlarımizla yuzyuze tanisip, konusabilmek :halay:

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Belli bir sayiya kadar gercekten kalabalik bulusmalar cok daha zevkli ve keyifli oluyor Mesut :thumbup: Tek sakincasi gunun nasil gectigini anlamıyorsun hele de bir de gunler kisa ise :laugh: :D
Keske bu tur degisik illerden katilimli bulusmalarin sayisini artirabilsek. En guzeli de ozellikle aylardir sadece forum uzerinden muhabbet edip tanidigimiz arkadaşlarımizla yuzyuze tanisip, konusabilmek :halay:

Sadece forum mu :rolleyes: Telefonları atladın Mehmet abi ;) mcpx konusunda az başını ağrıtmadım... sayende çok memnun olduğum bir mikro modelim var. yaklaşık on gün önce forza konusunda al dedin aldım :laugh: başka muhabbetler de oldu. ama buluşma çok iyiydi, onu bi daha vurgulamak ve teşekkür etmek isterim :)

Rasim Öztürk' Alıntı:
Sadece forum mu :rolleyes: Telefonları atladın Mehmet abi ;) mcpx konusunda az başını ağrıtmadım... sayende çok memnun olduğum bir mikro modelim var. yaklaşık on gün önce forza konusunda al dedin aldım :laugh: başka muhabbetler de oldu. ama buluşma çok iyiydi, onu bi daha vurgulamak ve teşekkür etmek isterim :)
Ben genel bir yorum yapmak istemistim :laugh: Yoksa senin gibi istisnai bazi kardeslerimiz ile forum harici telefon gorusmelerimiz de oluyor ;)

Micro konusunda senden daha cok mutlu oldum memnun olmana kardesim :thumbup: Zira mCPx BL biraz alisma donemi gerektiren acizik atik bir model.
Forza konusunda ise cok fazla baskiya maruz kaldim ve al demekten baska bana bir secenek birakmadin bunu da ben vurgulamis olayim :lol: :lollol:

Yine arşiv kurcalarken bu buluşmaya ait fotolara denk geldim. Sonra konusunu buldum forumda fotoları tekrar yüklemek için, fakat zaten Mehmet abi mediafire olarak da link verdiği için gerek kalmadı.

O günden ekstra aşağıdaki fotoğraf var sadece... 6 yıl öncesi... Genç zamanlarımız ;D

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol