Fotoblok RC trainer model

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Selam Arkadaşlar;
FT Explorer.. STP file ve DWG isteği olan varsa gönderebilirim...

Cok guzel olmus.:saygilar:FT explorer degil de Su25 var mi? Su28de olur. Solid model mumkunse, surface degil:)
Malesef Arkadaşım.. Çok yeniyiz.. İlk trainer imizi yapıyoruz.. Scale lemek istedim.. dwg dosyasını bulamadığım, için kendim çizdim.. İhtiyaç duyana da.. gönderirim diye düşündüm..:)

• Beğen
Tepkiler: Deniz Tanrıverdi
Bu modele iki farklı kanat takılabiliyor. Sizin modellediğiniz sport kanadı. Eğitim için kullanacaksanız uçağı trainer kanatlı konfigürasyon daha faydalı olacaktır. Sadece trainer kanatta hazır servo yerleri ve aileron yok, aileron istiyorsanız kendiniz aileron kesip kanatta ufak bir delik açarak servoları da gömebilirsiniz bence.

(Ekleme yapıldığı için düzenlenmiştir.)

Bu modele iki farklı kanat takılabiliyor. Sizin modellediğiniz sport kanadı. Eğitim için kullanacaksanız uçağı trainer kanatlı konfigürasyon daha faydalı olacaktır. Sadece trainer kanatta hazır servo yerleri ve aileron yok, aileron istiyorsanız kendiniz aileron kesip kanatta ufak bir delik açarak servoları da gömebilirsiniz bence.

(Ekleme yapıldığı için düzenlenmiştir.)
Öneriniz için teşekkür ederim.. Trainer kanadı da inceledim... Bu model tam orjinali gibi değil.. Dihedral açısını biraz arttırdım.. Ağırlık merkezini gövde altına yaklaştırdım.. Özellikle Trainer - Sport arası bişey olmasını istedim.. Biraz daha uzun kullanırım ve eğitim için de iyi olabilir diye düşündüm.. Modeli yapmaya başladım.. Umarım güzel olur..

• Beğen
Tepkiler: Ahmet Emre ORAK