FPV Simulator - FPV Freerider

Mehmet Kucuksari

Administrator
İlgi Alanı
Heli
Daha önce Action FPV konusunda arkadaşlarımız tarafından paylaşılan aşağıdaki uçuşun gerçekleştirildi "FPV Freerider" Simulasyon programının (Üretici OYUN diyor ama :laugh: ) WINDOWS versiyonu DEMO ve ÜCRETLI (sadece $4.9 ) olarak piyasaya çıkmış durumda.

Ayrıca daha önce sadece XBOX desteği var iken, şu aşamada "Realflight and Esky USB controllers,PS3 and Logitech gamepads, FrSky Taranis, Spektrum, Graupner and Futaba RC kumanda" destekleri de ilave edilmiş durumda.

Üretici Linki :
MANUAL :

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Ürünü PAYPAL kullanarak az önce $4.5 indirip, kurmadan klavye ile az önce kullanmaya çalıştım. Akşama kumanda da bir deneme yapayım bakalım nasılmış :thumbup:

Konunun detaylarını ilgili ve bilgili arkadaşlara bırakıyorum ;)

Sonucu sabırsızlıkla bekliyorum.

Deneme sürümünde simulator kumandasını kullanamamıştık. Bu sorun giderildi ise süper olur. :saygilar:

Ali bey son demonun simulator destegi var gözüküyor :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Teşekkürler, bir de onu deneyelim. %p

Bu simülatörün veya oyunun :D geleceği var. İlk indirdiğimde kablosuz sim aparatıyla kullanamamıştım ama elimde Taranis gibi bir kumanda olduğunu unutmuşum. Taranis mevcut USB portundan pc ye joystick olarak bağlanabiliyor. İlk olarak o zaman kullanmıştım. Oyunun Android versiyonunu da indirmiştim ve dokunmatik ekrandan oynamaya çalışıyordum ve bu versiyona ne gerek varmış diye düşünüyordum hep. Biraz önce yeni versiyonun manuelini okuyunca anladım. USB OTG desteği olan cihazlara kumanda bağlanabiliyor. Ne faydası olacak derseniz; Örneğin HK nın gözlüğüne ekranı yerine telefonumu koyarak uçuş yapabilirim.

Ayrıca yeni versiyonda daha fazla ayar seçeneği eklenmiş. Güzel haberler. Daha önce 3 senaryo vardı. Şimdi dört senaryo geliyor. Paraya kıyıp full versiyonunu alacağım bu oyunun.

Herkese merhaba
Phoenix programını sorunsuzca Arttech kumandayla kullanabilmeme rağmen Freerider programını bir türlü kullanamıyorum. Program kumandayı görmüyor. Acaba başka bir ayarı mı var ? :( teşekkürler

FUAT KALAYCI' Alıntı:
Herkese merhaba
Phoenix programını sorunsuzca Arttech kumandayla kullanabilmeme rağmen Freerider programını bir türlü kullanamıyorum. Program kumandayı görmüyor. Acaba başka bir ayarı mı var ? :( teşekkürler
Henüz ben de kumanda ayarlarını test edemedim Fuat Bey. Bakalım ben de durum ne olacak, akşama bakıp haber veririm inşallah :saygilar:

Bendede aynı problem var aynı simulatör kumandası ile deniyorum problemi çözemedim yabancı kaynaklar driver kurulumundan bahsetmiş ama yapamadım.

Yazılımım DEMO versiyonu da çıkmış. Action Quad ile FPV konusunda meraklı arkadaşlar test edebilirler.

Ayrıca daha detaylı görüntü ve senaryoları içerin $9.99 üst versiyonunu da çıkmış " FPV Freerider Recharged" olarak

Recharged paketinde kullanmak üzere 10 yeni seviye getiren $2.99 "Custom-level-pack" almakta mümkün