FT Cruiser

Cahit Kaş

Kıdemli Uye
İlgi Alanı
Heli
Modelcilikte çok yeniyim. Tamamen tecrübe olsun diye başladığım ve yapım aşamasını Flitetest.com dan takip ettiğim FT-Cruiser çift motorlu uçağımı bitirdim. Şuan kozmetik olarak pek beğenmiyorum ama sorunsuz uçar ise üzerine daha da çalışabilirim.

Umarım yakın zamanda uçuş videosu da eklerim. Ya da ilk uçuş denemesinde kırım videosu...

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

FT Cruiser

Cahit Bey,

Modelcilikte çok yenisiniz ama maşallah iyi gidiyorsunuz :thumbup: Görsellikle bence sonra düşünülmesi gereken bir husus, özellikle de modelciliğin ilk yıllarında ;)

Ilk uçuş videosunu merakla bekliyoruz :)

Bu arada YOUTUBE linkini tüm PC ve mobil cihazlara tarafından görülebilmesi için değiştirdim. Şu konuya vaktiniz olupta bakabilirseniz çok güzel olur :)

FT Cruiser

Teşekkürler Mehmet Bey. Tam da o konuya bakıyordum:)

FT Cruiser

Çok güzel görünüyor elinize sağlık, eminim uçuşuda güzel olur...

FT Cruiser

Elinize sağlık Cahit Bey. :bravo:
Merakla bekliyoruz uçuş videosunu.

Cahit Bey, ilk uçak olarak çift motorlu çok güzel bir çalışma olmuş. Ben de uçutuğunu görmeyi merakla bekliyorum, elinize sağlık!!

FT Cruiser

Tebrik ederim Cahit Bey , modeliniz güzel görünüyor , kozmetiğne üzülmeyin o işin zevkli ve kolay kısmı , esas iyi bir pilotajla uçtuğunu görmek... :saygilar:

FT Cruiser

Herkese çok teşekkürler. Maalesef bu hafta sonu da uçuramıcam gibi görünüyor. Yeni evime taşınıyorum haftasonu.

FT Cruiser

Çok iyi olmuş tebrikler :bravo: