Ft Explorer

Ft Explorer

İyi günler. Deprem yada maket kartının hangi boya ile boyuyorsunuz ve nasıl boyiyorsunuz?

Ft Explorer

Burak Caglar' Alıntı:
İyi günler. Deprem yada maket kartının hangi boya ile boyuyorsunuz ve nasıl boyiyorsunuz?
Maket kartonunu aktilik boya ile boyuyorum. Fotoğraftaki boyaları almıştım. Örnek fotodaki gibi fırça ile boyadım. O boyalarla ft spitfire ve ft explorer boyadım hâlâ da biraz boya kaldı :D Ama ağırlık konusunda bir fikrim yok. Uçağı ne kadar ağırlaştırdı bilmiyorum.
Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Ft Explorer

Peki maket kartonununda egilme falan yapmadi mi. Bende parmak boyasini denemistim kuruyunca maket kartonunu egmisti.Bu boyaları dpron da deneme şansınız oldu mu. Eğer denediyseniz

Ft Explorer

Burak Caglar' Alıntı:
Peki maket kartonununda egilme falan yapmadi mi. Bende parmak boyasini denemistim kuruyunca maket kartonunu egmisti.Bu boyaları dpron da deneme şansınız oldu mu. Eğer denediyseniz
Hayır eğilme yapmıyor. Elimde depron yok. 5mm kapron var. Birazdan onu boyayım kuruyunca sonucu yazayım

Ft Explorer

Fırçalar donmuş haldeydi bende kapron parçası ile boyadım. Fırça ile yapılsa ve iki kat sürülse bundan daha iyi sonuç çıkar

Ft Explorer

Üşenmeyip anında deneme yapmanız ve sonuç bildirmeniz gerçekten çok güzel! :)p Sümer beyin dediği gibi "Ben uçak yapacaaaaam" diyenlerdenim :lollol: Fotoblokdan Cessna 182.. Şaka şaka, Wing Tiger :laugh:

Ft Explorer

Erol Tatoğlu' Alıntı:
Üşenmeyip anında deneme yapmanız ve sonuç bildirmeniz gerçekten çok güzel! :)p Sümer beyin dediği gibi "Ben uçak yapacaaaaam" diyenlerdenim :lollol: Fotoblokdan Cessna 182.. Şaka şaka, Wing Tiger :laugh:
Kararınızdan dönmeniz güzel olmuş. Wingtiger güzel uçaktır. :)

Hocam uçağınızı ne ile renklendirdiniz. Çok güzel olmuş