Furkan Baytar

Baytar

Uye
Merhaba Arkadaşlar

Furkan Baytar , 22 yaşındayım ,Sakarya doğumluyum , Kocaeli-Gölcükte yaşıyorum , Sakarya Üni. Mekatronik bölümü öğrencisiyim.
Rc modelcilikle tanışalı uzun zaman olmasına rağman pek yol katedemedim bazi özel sebeplerden dolayı uzun süredir modelcilikle ilgilenmiyorum.
Model olarak ilk rc arabalarla başladım pek keyif alamayınca helilere yöneldim , bir lamav4 ile başlayıp hk500 copterx450 ve son olarak v911 le devam ettim son uçuşumu yapalı yaklaşık 2 yıl oldu bu süre zarfında iyice uzaklaştım hobiden , bikaçkere buluşmalara gitme kararı alsamda bitürlü o soğukluğu atamadım üstümden ama bugün modelcilikle hiç alakası olmayan bi arkadaşımı alarak Arslanbey e pist açılışına gittim ve tekrardan yeni bir başlangıç kararı aldım.

İlk olarak evdeki heli ve yedekleri temizleyim uçaklara yönelmek istiyorum ve son olarak benide aranıza kabül ederseniz sizlerle tanışıp buluşmalara katılmak istiyorum.

Saygılar :saygilar:

Furkan Baytar

Merhaba Furkan Bey,
Aramıza hoşgeldiniz. Rckolik ailesi olarak sizi tekrar modelciliğe kazandırmak için elimizden gelen yardımı yapmaya çalışacağız. Buluşmalarda sizi aramızda görmeyi çok isteriz.

Furkan Baytar

Merhaba Furkan, hoşgeldin. Muhtemelen Cumartesi günü tanışmış olabiliriz. Bu uğraş ciddi ve sabır isteyen bir iştir. Forumumuzu inceleyerek ve buluşmalara katılarak temel bilgileri edinebilirsin. Sen yönünü çizdikten ve kurallara uyduktan sonra gerekli yardımı alacağından emin olabilirsin. Tekrar hoşgeldin.

Furkan Baytar

Türker Akgün' Alıntı:
Merhaba Furkan Bey,
Aramıza hoşgeldiniz. Rckolik ailesi olarak sizi tekrar modelciliğe kazandırmak için elimizden gelen yardımı yapmaya çalışacağız. Buluşmalarda sizi aramızda görmeyi çok isteriz.

Hoşbulduk Türker Bey , çok saolun en yakın buluşmaya gelmeye çalışacağım.

Furkan Baytar

Omer Erkan' Alıntı:
Merhaba Furkan, hoşgeldin. Muhtemelen Cumartesi günü tanışmış olabiliriz. Bu uğraş ciddi ve sabır isteyen bir iştir. Forumumuzu inceleyerek ve buluşmalara katılarak temel bilgileri edinebilirsin. Sen yönünü çizdikten ve kurallara uyduktan sonra gerekli yardımı alacağından emin olabilirsin. Tekrar hoşgeldin.

Hoşbulduk Ömer Bey saolun , forumu taramaya başladım en yakın zamanda sizlerlede tanışmak isterim.

Furkan Baytar

furkan aramıza hoş geldin.merak etme buradaki yardımlaşmadan dolayı modelciliğe olan soğukluğunda gidecektir.tekrar hoş geldin.

Furkan Baytar

mehmet yıldırım' Alıntı:
furkan aramıza hoş geldin.merak etme buradaki yardımlaşmadan dolayı modelciliğe olan soğukluğunda gidecektir.tekrar hoş geldin.

Hoşbulduk Mehmet Bey , ona hiç şüpem yok çok saolun

Furkan Baytar

Forumumuza ve birakmakta oldugun hobiye hos geldin :)

Ucak konusunda ciddi Bir ekibimiz var. Bulusmalara gelmen halinde eminin ki her turlu konuda aradigin cevabi bulacaksin .

Selamlar

Furkan Baytar

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Forumumuza ve birakmakta oldugun hobiye hos geldin :)

Ucak konusunda ciddi Bir ekibimiz var. Bulusmalara gelmen halinde eminin ki her turlu konuda aradigin cevabi bulacaksin .

Selamlar

Hoşbulduk Mehmet Bey saolun en yakın buluşmaya gelmeye çalışacağım.

Bu arada sizide tebrik ederim hayırlı olsun.

Furkan Baytar

FurkanBaytar' Alıntı:
Hoşbulduk Mehmet Bey saolun en yakın buluşmaya gelmeye çalışacağım.

Bu arada sizide tebrik ederim hayırlı olsun.
Insallah Furkan ;) Cok tesekkur ederim, sagolasin %p