Futaba 32MZ Geliyor :)

Yok abi , bunu zaten kullanmıyoruz , sadece bir yatırım malzemesi , bol paran varsa buna yatırıp bekliyorsun, ama çok bekletmeden satman lazım , 64 MZ si falan çıkıverirse elinde de patlama riski mevcut...(son zamanlarda YouTube da herkes ekonomist olunca benim kafa meme yaptı herhalde :lol: )

Peki nasıl olacak? Uçuş günü öncesi akşam elinde tepsi, üzerinde minimum 1000 dolarlık bir şarj cihazı ile kumandanın yanına gidilir. "Biraz şarj alır mıydınız?" diye sorulur. Umursamaz bir tavırla "ehh bi 1000 mAh alalım bakalım" der...

Aslında konum güzel abi, jeti deki mantık gibi... Kullanım anında eller altta bulunan ekranları kapatıyor, hatta göbekler :D

Üstte konumlanması görünürlük açısından kesinlikle daha faydalı. Haa "ben modelden gözümü bir an bile ayırmıyorum, zaten kumandaya eğilip bakmıyorum" diyenler için ekranın nerde olduğu önemli değil. Onlar daha çok kumandayı konuşturarak telemetri verisini okutup dinliyorlar, veya hiç kullanmıyorlar.

Aslında konum güzel abi, jeti deki mantık gibi... Kullanım anında eller altta bulunan ekranları kapatıyor, hatta göbekler :D
Biraz daha net olmam gerekirse, ekranı değil de ekranın düz olması beni rahatsız etti. Malum Jeti de ekranda belli bir açı var ki bence olması da gerekiyor.
Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

• Beğen
Tepkiler: Rasim Öztürk