Futaba 6exhp Kumanda

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
İlgi Alanı
Uçak
SATILMIŞTIR

Sıfır sayılabilecek 6 kanallı futaba marka kumanda,35 mhz dir,Başka bir modele geçmek için satıyorum.Modeli 6exhp dir,Helikopter versiyonlu bir kumandadır fakat her modelde kullanılabilir,ben uçağımda kullanıyordum.Çok az kullanılmış.LİPO pili içindedir.Üst bir modele geçmek için satıyorum.İsteyene resimlerini gönderebilirim.Fiyatı uygun tutuyorum.
Fiyat 120 TL Futaba alıcı ile almak isteyen olursa konuşuruz. :)p

Ynt: Futaba 6exhp Kumanda

Teşekkür ederim sağolun,2.4 e geçmek için satıyorum,bunu 2.4 e çevirebilirmiyim ki acaba ?

Ynt: Ynt: Futaba 6exhp Kumanda

Berkay ARIKAN' Alıntı:
Teşekkür ederim sağolun,2.4 e geçmek için satıyorum,bunu 2.4 e çevirebilirmiyim ki acaba ?
Şayet aşağıdaki resimdeki gibi arkasında modul girişi / yuvası yok ise zor. Gerçi bazı kumandaların içine lehim ve ilave bağlantılar ve switchler ile 2.4 GHz modul takıyorlar ama epey bir bilgi ve araştırma gereken bir konu :embarras:

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Berkay bu kumandayı 2.4 yapmakiçin gerekliset hobbykingten getiriliyor .Üyelerimizden maydın ile iletişime geçersen sana yardımcı olacaktır.Hayırlı satışlar dilerim.

Merhaba.Sanırım 2.4 Ghz e geçmek istiyorumuşsunuz.Ben de fpv için bu tür bir kumanda ile spektrum DX8 kumandamı satmak istiyorum ilgilenirseniz görüşelim.

Oguz Yanık' Alıntı:
Berkay bu kumandayı 2.4 yapmakiçin gerekliset hobbykingten getiriliyor .Üyelerimizden maydın ile iletişime geçersen sana yardımcı olacaktır.Hayırlı satışlar dilerim.
En son Mehmet abi'in Huseyin abimizin kumandasını 2.4 Ghz olarak modifikasyonunda aşağıdaki modul ve alıcıları kullandı .

: $15.8

: $20

Futaba 6exhp Kumanda

Çok teşekkür ederim ama 2.4 bi kumanda alsam daha iyi olacak gibi

Merhaba Berkay bey, ben ilanınızla ilgileniyorum, size nasıl ulaşabilirim?

hacipasa77' Alıntı:
Merhaba Berkay bey, ben ilanınızla ilgileniyorum, size nasıl ulaşabilirim?
Berkayla yaklasik 1 hafta once Turker kardesim gorusmus. Ne yazik ki kumanda buyuk ihtimal satildi :(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...