Futaba T6EXHP Kumanda

TÜRKALP KUCUR

Çalışkan Uye
İlgi Alanı
Hepsi
Merhaba ,

eklentide yüklediğim videoda, kumandayı açtığım anda böyle bir ses geliyor, bir de banggood dan aldığım usb trainer kit geldi, cd si çalışmadı, helikopter için yazılım hangileri vardır acaba?

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Açtığınız andaki model heli mi, uçak mı? Heli ise, idle up uyarısı olabilir, uçak ise throtle cut olabilir, veya her ikisi için gaz çubuğu açık uyarısı olabilir. Ekranın yakından bir fotosunu koyabilir misiniz? ---> nasıl yapacağımı bilmiyorum ama helikopter le birlikte almıştım

Kumanda bozuk falan değil; mevcut bir durum için uyarı veriyor size. Kulakçıkların, düğmelerin pozisyonlarını kontrol edin panik yapmadan. Muhtemelen bir MIX ataması söz konusu burada. Ya da Ömer Bey'in söylediği gibi bir şeyler için ikaz halinde:saygilar:

• Beğen
Tepkiler: LEVENT UYGUN

Açtığınız andaki model heli mi, uçak mı? Heli ise, idle up uyarısı olabilir, uçak ise throtle cut olabilir, veya her ikisi için gaz çubuğu açık uyarısı olabilir. Ekranın yakından bir fotosunu koyabilir misiniz? ---> nasıl yapacağımı bilmiyorum ama helikopter le birlikte almıştım

Link:

Evet, sesi kumanda üzerindeki tuşlara basarak hallettim. şimdi sim setinden çıkan cd okunmuyor, helikopter simulasyon yazılım ne tavsiye edersiniz..

Anladığım kadarıyla real flight ve phoenix yazılımları varmış, indiriyorum bakalım..