FUTABA T8J HONGKONG

m.ali85

Yeni Uye
MERHABALAR,
hongkong tan futaba t8j almıs birisinden kumandayı almayı dusunuyorum ancak kafama takılan bi kac soru var,kumanda hongkong menşeili olunca çin malı mı olmus oluyor ? aliexpreste bu kumanda 374dolar dan satılıyor nerdeyse turkiyeden bazı sitelerden bile pahalı.bizim türk siteleride ordan mı alıp satıyor ya da bu ürünün orjinal oldugunu nasıl anlarım ? şimdiden yardımlarınız için teşekkürler

FUTABA T8J HONGKONG

Kumandalar sahtesini üretip para kazanacak kadar çok sayıda satılan şeyler değil, o yüzden sahtesinin üretilmeye değer olacağını sanmıyorum. :) İster Hong Kong'dan, ister Çinden, ister Amerika'dan alın, ürünün kendisinde bir değişiklik olacağını da zannetmiyorum. Paket içeriği (şarj adaptörü, pili, askısı vs) değişiklik gösterebilir, ayrıca ülkelerin telsiz iletişim kurallarına göre kumandanın yazılımı ve çıkış gücü farklılık gösterebilir. Aliexpress'de bu kumandayı 374$'dan satmaya çalışan arkadaşa başarılar diliyorum ;D

Şu da ilginizi çekebilir:

Mağazaya üye olup adresinizi Türkiye olarak yazdığınızda vergi indiriminden fiyatların %15 daha düşük olacağını göreceksiniz. 258$ fiyatı. Alırsanız gümrük beyanının düşük gösterilmesini istemeyi unutmayın, detaylar alış-veriş tiyoları konumuzda bulunabilir.

FUTABA T8J HONGKONG

eyvallah acıklamalarınız için tesekkurler bi nebze de olsa içim rahatladı :)