GAUI & HALO BLADE & DRYFLUID SPONSORLUK - Doğukan Ocak

Dogukan tekrardan tebrik ederim :) Herseyin bir baslangici var sonuc olarak boyle boyle bir yerlere gelinebiliyor . Insallah devamida yakin zamanda gelir kardesim yola devam :thumbup:

Emre kardeşim çok teşekkür ederim , sağolasın :)

Doğukan Ocak' Alıntı:
...Türkiyede ki imkanlarımız tabikide kısıtlı elimizden gelenle yetinmeye çalışıyoruz. Çalışmalara devam, simülasyona devam :D
Türkiye'nin modelcilikteki seviyesine o kadar da haksızlık etmeyelim arkadaşlar, çok şükür dünya üzerindeki en üst seviyelerdeki modellere sahip olabiliyoruz bizlerde. :coolxf:

Bir Tareq, Dunkan, Simone... 'yi bile ülkemizde canlı canlı izleyebiliyoruz öyle değil mi. :thumbup:

Malum dolar sebebiyle kırım kotamız ve ekonomik seviyemiz elbette yabancı pilotlar gibi değil ama Doğukan'ın dediği gibi bu açığıda sim'e yüklenerek kapatabiliriz bence. ;)

Sizler çalışmaya devam edin arkadaşlar, birgün inşallah Doğukan gibi kardeşlerimizi Helimaster'da göreceğiz. :RCKolik:

Herşeyi bir tarafa bırakalım kaç tane ülkede RCKolik var. :laugh: :laugh: :laugh:

Tebrikler Doğukan. Süpersin. Dün gördüm konuyu, yoldaydım cevap yazamadım. Telefonda neden söylemedin :). Emeklerinin hakkını almaya başladın sonunda. Sendeki ışığı onlarda görmüşler. En çok istediğim şey buydu o da oldu sayende. İnan çok mutlu oldum. Milli duygularım kabardı. İyiki bunu erken öğrendim yoksa yarın Orada öğrenseydim sana sarılırken kemiklerini ezerdim :hoppa: :halay: :thumbup: ;D %p :saygilar: :halay:

Türker abi sende bir yandan haklısın ama dolara 3 lira ödediğimiz bu günlerde hepimizi zorluyor modelcilik. Yoksa imkanlarımız daha çok olurdu onda hem fikiriz sanırım :D

Helimaster nerede biz nerede abi, orda bile pilotları Advanced , Ultimate diye sınıf sınıf ayırıyorlar daha çok fırın ekmek yememiz lazım ;D

Kadir abi çok teşekkür ederim , sağolasın. Bende yoldaydım hiç aklıma gelmedi söylemek abi tekrar çok sağolasın :D

Bende böyle aile ortamımız olan Rckoliğin bir parçası olmaktan gurur duyuyorum, iyi ki varsınız :saygilar:

Tebrikler abi , hayırlı olsun :)

SM-E500H cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Berkay Eğmür' Alıntı:
Tebrikler abi , hayırlı olsun :)

SM-E500H cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Eyvallah kardeşim çok teşekkür ederim.

Herkese tekrar çok çok teşekkür ederim iyi ki varsınız , çok sağolun :saygilar:

Bu arada DryFluid Gear Lube dan 4-5 tane kaldı. Ön sipariş de neredeyse hepsi bitti. Almayı düşünen varsa bildirirse sevinirim :D

Doğukan tebrik ederim kardeşim, okuyunca çok gururlandım. Sonuna kadar hakettiğini düşünüyorum inşallah bu başlangıç daha nice sponsorluklara doğru gider. Hayırlı olsun :saygilar: