Gaui X7 / Tanıtım / Maiden Uçuşu / Değerlendirme

Rasim Öztürk' Alıntı:
Arda hayırlı olsun model, ünite, komple setup :) Kırımsız uçuşlar...

Tictoc performansı pek tatmin etmediyse pitch pump değerini biraz arttırabilirsin. Normalde default ayar 0 olarak geliyor, 30-40 yaparsan etkisi olur diye düşünüyorum.

pillerin baş düşmanı. :lollol: :lollol: :lollol: :lollol:

Arda maşallah. yeni modelin hayırlı olsun. ses ve videolar mükemmel.. kazasız kırımsız kullanman dileğimle.

Arda,Hayırlı olsun.
O marka,bu marka,o model,bu model senin için fark etmez,
senin elinde hepsi süper.Maşallah... :thumbup: :thumbup: :thumbup:

Arda hayırlı olsun güle güle uçur kırımsız zevkli uçuşlar senin olsun [emoji1] [emoji106]

HTC Desire 820 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Arda hayırlı olsun kırımsız uçuşlar, modeli toplamışsın şimdi gelsin kırbaçlar :bravo:

Arda hayırlı olsun.. :)
Kırımsız uçuşların olsun.. %p

Kardeşim model yeniden hayırlı olsun :thumbup:

Kazasız, belasız, kırımsız uçurman dileğiyle :halay:

Modelin sesi harbiden çok farklı geldi, tatlı bir uğultulu ve doygun maşallah, Gaui'lere has bir özellik olması lazım sanırım.

Kayış aktarma yok dimi bu modelde?

hayırlı olsun kırımsız uçuşlar :saygilar:

Bu konuya yazmadan geç kalmışım bugün :) Yeni model tekrar hayırlı uğurlu olsun Arda :thumbup: NEO gaz eğrisi kullanımı konusunda yardımcı olabildik ise ne mutlu bize :thumbup:

Gerek GAUI, gerekse VBAR Takımları ciddi bir transfer yapmış durumdalar, kendilerini kutluyorum :laugh: ;D

Rasim kardeşimizin paylaştığı "Pitch Pump" değerini mutlaka bir test etmeni öneririm. Kendim başka bir amaçla zamanında test ettim, bakalım senin isteğin ve beklentine karşılık gelecek mi ??

Bu arada hatırlatmaya gerek var mı bilmiyorum ama VBAR ayarlarımız ile ilgili şöyle bir sayfamız var biliyorsun. Belli parametrelerin başlangıç değeri konusunda bir fikir verebilir. Tüm ayarlar bittikten sonra senin değerlerini de burada görmek isteriz ;)

Arda hayırlı ugurlu olsun kardeşime herşey yakışır.

SM-G900F cihazımdan gönderildi

Türker Akgün' Alıntı:
Arda kardeşim öncelikle hayırlı uğurlu olsun. :halay: :halay: Kusura bakma bu sıralar işyerinde bile foruma bakmaya pek fırsat bulamıyorum, o yüzden epey geç kalmış bir tebrik oldu. :embarras:

Her ne kadar forumda henüz konuyu görmemiş olsamda sağolsun Mehmet abiyle fırsat bulup yaptığımız kısa sohbetlerde Gaui takımının bomba transferinin haberini almıştım tabi. :laugh: :laugh:

Hem sana hemde takıma hayırlı olsun birkez daha. :thumbup: Umarım yeni modelinle keyifli, kırımsız nice uçuşlar yaparsın. :yuppi:

Bizede fırsattan istifade keyifle izlemek kalacak inşallah. :RCKolik:

Estağfurallah abi lafı mı olur :) İşler yoğun herhalde , Allah kolaylık versin.

Çok teşekkür ediyorum. :)

Muammer Akbulut' Alıntı:
Öncelikle hayırlı olsun kardeşim kırımsız güzel videolarını bekliyoruz. Bir yandan da bir Goblinci kardeşimizi kaybetmenin üzüntüsü içindeyiz :-\ . Herşeyin hayırlısı olsun modelden zefk alıyorsan marka model teferruat . Tekrar hayırlı olsun.

Muammer abi teşekkürler. Goblin uçuşlarını sizden izleyeceğiz artık. :)

Halil İbrahim KALAY' Alıntı:
Hayirli uğurlu olsun Arda...... Model de pilotajda mukemmel.....
Ne cekmisti be Goblin senden

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Teşekkürler Halil hocam. Goblin gerçekten sağlam bir model ama en ufak sorun çıkarmadı bana.

Rasim Öztürk' Alıntı:
Arda hayırlı olsun model, ünite, komple setup :) Kırımsız uçuşlar...

Tictoc performansı pek tatmin etmediyse pitch pump değerini biraz arttırabilirsin. Normalde default ayar 0 olarak geliyor, 30-40 yaparsan etkisi olur diye düşünüyorum.

İşte beklediğim tavsiye geldi :) Ayrıca teşekkürler Rasim :thumbup:

Fatih Başaran' Alıntı:
Arda hayırlı olsun.. Kırımsız uçuşlar dilerim...

Fatih hocam teşekkürler. :saygilar:

Evrim SUTEL' Alıntı:
Arda hayirli olsun, guzel gunlerde ucur insallah,

Teşekkürler abi :)

Doğukan Ocak' Alıntı:
Ben diyorum Goblin pişmanlıktır diye :p :lol: :lol:

Abi tekrar hayırlı uğurlu olsun , maşallah problemsiz bitmiş maiden. 10T pinyon ve 500kv motor ile 2200 rpm pilin başında ve sonunda alabiliyor musun orada tereddütlüyüm , çünkü ben 11T pinyon ve 500kv motor ile ucu ucuna 2200 rpm alabiliyorum governor ile :D

Ünite de tic-toc'ları rahat yapayım diyorsan şu değerleri arttırırsan farkı anlarsın Arda abi , ben 65-70 arası bir değerde kullanıyorum her ikisinide. Ama Optimize işaretini seçme. NEO'da bu sayfa aynımı ama bilmiyorum belki vardır diye yazıyorum.
Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

EDIT: Resimin üzerine ''FOTOĞRAF'' yazmışım RESIM olacaktı o :laugh: :laugh:

Ben şu devir hesaplama programından baktım. 2200 civarı oluyor gibi. Benimde tahminim o yönde ama umarım daha düşüktür :D

Parametreleri ilk uçuşta deneyeceğim. Teşekkürler kardeşim. :)

murat kurdoğlu' Alıntı:
Süper pilot,süper model,süper uçuşlar...Ellerine sağlık arda,kazasız belasız,kırımsız uçuşlar kardeşim...

Murat abi çok teşekkürler. :saygilar:

Mesut Sert' Alıntı:
Hayırlı olsun Arda . Güzel bir model seçimi yapmışsın.Güle güle kullan .Kırımsız , keyifli uçuşlar dilerim. :RCKolik:

Sağol abi :)

ERHAN YILMAZ' Alıntı:
Arda maşallah. yeni modelin hayırlı olsun. ses ve videolar mükemmel.. kazasız kırımsız kullanman dileğimle.

Sağolasın hemşom :halay:

Mordo Ortasi' Alıntı:
Arda,Hayırlı olsun.
O marka,bu marka,o model,bu model senin için fark etmez,
senin elinde hepsi süper.Maşallah... :thumbup: :thumbup: :thumbup:

Mordo abi çok teşekkürler. :saygilar:

Celalettin Yazkan' Alıntı:
Arda hayırlı olsun güle güle uçur kırımsız zevkli uçuşlar senin olsun [emoji1] [emoji106]

HTC Desire 820 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sağolasın abi. :saygilar:

mevlüt yılmaz' Alıntı:
Arda hayırlı olsun kırımsız uçuşlar, modeli toplamışsın şimdi gelsin kırbaçlar :bravo:

Abi çok teşekkürler. Modele alıştıktan sonra daha güzel uçuşlar yapacağım inşallah. :thumbup:

ismail ŞENCAN' Alıntı:
Arda hayırlı olsun.. :)
Kırımsız uçuşların olsun.. %p

Teşekkürler İsmail abi :)

İbrahim DEMİRBİLEK' Alıntı:
Kardeşim model yeniden hayırlı olsun :thumbup:

Kazasız, belasız, kırımsız uçurman dileğiyle :halay:

Modelin sesi harbiden çok farklı geldi, tatlı bir uğultulu ve doygun maşallah, Gaui'lere has bir özellik olması lazım sanırım.

Kayış aktarma yok dimi bu modelde?

Teşekkürler İbrahim. Model tt aktarma :)

fatih cebir' Alıntı:
hayırlı olsun kırımsız uçuşlar :saygilar:

Fatih hocam teşekkürler.

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Bu konuya yazmadan geç kalmışım bugün :) Yeni model tekrar hayırlı uğurlu olsun Arda :thumbup: NEO gaz eğrisi kullanımı konusunda yardımcı olabildik ise ne mutlu bize :thumbup:

Gerek GAUI, gerekse VBAR Takımları ciddi bir transfer yapmış durumdalar, kendilerini kutluyorum :laugh: ;D

Rasim kardeşimizin paylaştığı "Pitch Pump" değerini mutlaka bir test etmeni öneririm. Kendim başka bir amaçla zamanında test ettim, bakalım senin isteğin ve beklentine karşılık gelecek mi ??

Bu arada hatırlatmaya gerek var mı bilmiyorum ama VBAR ayarlarımız ile ilgili şöyle bir sayfamız var biliyorsun. Belli parametrelerin başlangıç değeri konusunda bir fikir verebilir. Tüm ayarlar bittikten sonra senin değerlerini de burada görmek isteriz ;)

Teşekkürler abi :) Bakalım kısa süre içinde testini yapıp tecrübelerimi yazarım.

Vbar ayalarımızdaki yabancı bir pilot ile ayarlarım aynı zaten şu anda ;D Bende tamamlanınca eklerim :)

Mustafa Çoban.' Alıntı:
Arda hayırlı ugurlu olsun kardeşime herşey yakışır.

SM-G900F cihazımdan gönderildi

Sağolasın abi. :saygilar:

Hayırlı olsun Arda. Değişiklik her zaman güzeldir. Ama merak ettim Goblinden Gauiye geçmenin özel bir nedeni var mı. Şunun için soruyorum. İkisi de 700 lük heli. Bunda beklentin ne oldu?

Cahit Kaş' Alıntı:
Hayırlı olsun Arda. Değişiklik her zaman güzeldir. Ama merak ettim Goblinden Gauiye geçmenin özel bir nedeni var mı. Şunun için soruyorum. İkisi de 700 lük heli. Bunda beklentin ne oldu?

Cahit abi teşekkürler.

Özel bir nedeni yok aslında dediğin gibi değişiklik her zaman güzel :) Ama ilginç bir noktaya değinmek isterim. :laugh: Tail boom'u standart tipte modeller beni oryantasyon olarak daha rahat ettiriyor.Özelikle piroflips gibi karmaşık hareketlerde.

X7 ' de bu konuda en alınabilir modeldi benim için.

Arda abi yeni canavar hayırlı olsun :halay:
X7 zaten daha hard 3D makinesi izlenimi yaratıyor bende. Hoş işin modellerle alakası yok iş setup ve pilotaja bakıyor ama Goblini sevmemek için bir çok neden var benim için de :thumbup:

Mehmet teşekkürler kardeşim. Allah daha iyilerini sana nasip etsin. :thumbup: