Geçici süre aranızdan ayrılıyorum

Celalattin abi, kaptanlık baba mesleği olduğu için zorluğunu iyi bilirim, denizin dingin olsun, rüzgarın arkandan essin. En kısa zamanda tekrar kahve içmek dileğiyle, yolun açık olsun. :saygilar:

Abi yolun açık olsun, sağ git sağ gel inşallah :saygilar:

Kaptanım , tüm arkadaşlarım gibi bende sana yeni işinde başarılar ve kolaylıklar diliyorum.Allah yolunu da denizini de açık etsin...Yalnız seni aramızdan bir süreliğine ayrılmış olarak görmüyorum , sen her daim bu hobiyi seven ve asla bırakmayacak birisin , şimdilik ekmek davası için kısa bir mola diyelim...Hayırlı yolculuklar....... :saygilar:

Celalettin abi pruvanız neta rüzgarınız kolayına olsun. :saygilar:

Kaptan, hani Solaklara gelecektin, beraber uçuş yapacaktık! Son telefon görüşmemizde sıkıntılarından söz etmiştin zaten. Tebdil-i mekanda ferahlık vardır derler. Bizler buradayız, her zaman bekleriz. Her şey gönlünce olsun!

Abi hayirli yolculuklar Allah isini rast getirsin.
Yanliz bizim trex 500 e parca lazim olursa yandik. :laugh:

abi yolunda bahtın da açık olsun. bol yeşillikler dilerim :)

Celalettin Kaptan herşey gönlünüzce olsun,

Kaptan, yolunuz açık olsun. :saygilar:

Abi gule gule gidip gelin. Allah kolaylik versin. Sıkıntılarınız en kisa zamanda cozulur insallah.

Celalettin abi her şey gönlünce olsun, yolun açık olsun, güle güle git, güle güle gel :D .

Abi hayırlı yolculuklar, yolun açık olsun :saygilar:

Yolunuz açık olsun Celalettin Bey. Sağ salim dönmeniz dileği ile. Hayırlı yolculuklar. :saygilar:

Celalettin abi yolun açık olsun, hayırlısıyla tez zamanda gidip gel inşallah. :saygilar:

Ara ara fırsat oldukça senden bir selam duymayı çok isteriz. :RCKolik:

Doktorlar hep söylüyor, yeşillik sağlık için çok iyidir diye. :laugh:

Yalnız senin gemiye baktımda kaptanım bence uçmak için yanına heli alman çok daha mantıklı. Hem sonra gemidesin diye mahrumiyet bölgesinde değilsin ya, kendini uçak uçurmakla cezalandıracaksın " yok artık... " Al mikro helini, kaptan köşkünde bile uçarsın icabında. :laugh: