Genius Cp Tail Boom değiştirme yöntemi :/

CheLioS

Yeni Uye
Sevgili abilerim konu başlığında da belirttiğim gibi tail boom dediğimiz kuyruk motorunu gövdeye sabitleyebileceğim parça da kırım yaşadım yenisi monte edeceğim fakat asıl problem hangi yöntem ile eski parçayı çıkarabilirim :/ önce hangi parçaları sökmem gerekiyor :) kısaca açıklanabilirsiniz çok memnun olurum :) şimdiden teşekkürler :)
Forumda ki konulara göz atıyorum bu model için bu tarz bir konuya rastlamadım henüz , böyle bir konu mevcut ise link atmamız yeterli :(

Genius CP ile ne yazık ki fazla detaylı paylaşım yok forumda. Sen neresini değiştirmek istiyorsun istersen video veya foto ile paylaş, biz de yardımcı olmaya çalışalım :)

Cep telefonundan Tapatalk 2 aracılığı ile gönderildi.

Teşekkür ederim mehmet abi , yedek parça henüz elime ulaşmadı 1-2 gün içerisinde gelicektir . Biraz somut şekilde ifade etmek gerekirse kuyruk motoru ile gövde arasındaki ince uzun demirsi parça kırıldı "tail boom" dedikleri :) Parça elime ulaştığında güzel bir çekim ile detaylıca anlatacağım zamanla modeli tanıyıp model hakkında da videolar çekmeye başlarım almayı düşünen abilerime ve kardeşlerimede faydalı olacağını düşünüyorum :) iyi forumlar.