Gezi Yazıları Arşivim

isasari

Çalışkan Uye
Web sitesi
www.isa-sari.com
Herkese iyi akşamlar,
RC araçlardan sonra en büyük hobim başka ülkeleri gezmek, başka kültürleri tanımaktır. Ben de bu noktada, yıllardır yazdığım yazıları bir araya getirdim ve bir "Gezi Yazıları" dizisi oluşturdum. Aşağıdaki bağlantılardan bu yazılara ulaşabilirsiniz. Gitmek isteyen ya da soruları olan varsa yardımcı olabilirim her konuda. İlginiz için şimdiden teşekkürler ve iyi okumalar...

Bu arada, haftaya Japonya'da olacağım. Eğer oradan ufak tefek bir şeyler isteyen olursa (hanımlarla gidince bagaj hakkının sadece %25'i erkeklere kalıyor, malum, bu yüzden ufak tefek demek durumunda kaldım :) ), seve seve getiririm. Fiyatları bilmiyorum, ama Japon üretimi kumanda ya da diğer ekipmanların uygun fiyatlı olacağını tahmin ediyorum. Kendime de bir JR almayı düşünüyorum yerine gidip. Fiyatları oraya gidince buradan yazarım.

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Ynt: Gezi Yazıları Arşivim

Ne gezmişsin be İsa bravo. Kıskandım be [emoji1]

Öncelikle ellerine sağlık Isa, gerçekten çok güzel bir çalışma olmuş :thumbup: Senin de maşallahın var, epey bir gezmissin %p

Eşin doktor falan mı ?? Malum doktorlar (bir sürü arkadaşım doktor oradan biliyorum) konferans ayağına nerede ise tüm dünyayı bedavadan geziyorlar :lollol: :lol:

Elinize sağlık İsa Bey. :bravo:

Bende herkes gibi kıskançlıkla karışık tebrik edeceğim bu güzel rehber niteliğindeki yazılar için. :laugh:

Paylaşım için teşekkürler, birgün herhangibirine gidecek olursam mutlaka yazılarınızdan faydalanacağım. :)

Çok teşekkür ederim mesajlarınız için :)

Eşim de ben de akademisyeniz. Biz de aynı doktorlar gibi sempozyuma gidince gittiğimiz yerde ekstra birkaç gün kalıyor ve şehri geziyoruz. Ama tabii doktorlar bizden daha şanslı, onların sempozyumu, konferansı vs. daha fazla oluyor :)

Maşallah ne kadar güzel bir sürü yer gezmişsin, darısı bizim başımıza çok güzel bir çalışma emeğine sağlık İsa.

Bir zamanlar iş dolayısı ile bayağı bir yerlere gitmiştim. Gezmeyi seven bir aile olarak da pek boş durmayız. İşte sırf bu yüzden multilere ilgi duymaya başladım. Oturup yazmak ise başka bir şey. Eline, kalemine sağlık İsa kardeşim! :bravo:

emeğine sağlık,müthiş bir derleme

isa bey ''krakau'da'' simitden başka yiyecek olarak meşhur sayılacak ne vardı yöresel mesela.

bu harika paylaşımın için tekrar teşekkürler

isa bey,

madem teklif var ,rica etsem üç çift yemek çubuğu birisi çocuk boyu ,dönüşde unutmazsanız.uçuk fiyatlı yerlere denk gelirseniz zorlamayın okadar önemli değil, teşekkürler.

Gezi Yazıları Arşivim

Tekrar teşekkür ederim bu güzel yorumlarınız için :)
Ümit Abi, not ettim, gidince bakacağım çubuklara.
Krakow'da Obiad, Pierogi vs. de var, ama pek ilgi çekici gelmedi bana, o yüzden yemedim. Simitle idare ettik :)

Isa abi çok güzel notlar. Değişik ülkeleri gezmişsiniz sizce hangi ülke daha rahat ? (maddiyat konusunda, yaşam konusunda vs. ) :)

Gezi Yazıları Arşivim

Kadir Kurt' Alıntı:
Isa abi çok güzel notlar. Değişik ülkeleri gezmişsiniz sizce hangi ülke daha rahat ? (maddiyat konusunda, yaşam konusunda vs. ) :)

Teşekkür ederim Kadir mesajın için.
Açıkçası benim en beğendiğim ülke İsveç oldu. Amerika, Fransa vs. yanında halt etmiş. Ben bu kadar ferah, rahat, saygılı insanlara sahip ve doğasıyla, havasıyla dört dörtlük bir ülke görmedim. Gerçi Baltık ülkelerinin tamamı öyle, ama İsveç Baltık'ın, İskandinavya'nın Paris'i olarak geçer.

Gezi Yazıları Arşivim

Tokyo eklenmiştir. İyi okumalar :)

Gezi Yazıları Arşivim

Çok güzel yazılar İsa Hocam. Ufak bir bağlantımız da olsa sanırım ikimizde Türkçe sevdalısıyız ve meslektaş sayılırız. Sitenizde ki ders notlarına da göz gezdiriyorum ,KPSS'de Türkçe Öğrt. ÖABT'de çıkacak olan konular var notlarınız arasında, bu da beni ayrıca mutlu etti.
Teşekkürler diyorum notlar için de, yazılarınız için de... :saygilar:

Gezi Yazıları Arşivim

Mehmet ÖZER' Alıntı:
Çok güzel yazılar İsa Hocam. Ufak bir bağlantımız da olsa sanırım ikimizde Türkçe sevdalısıyız ve meslektaş sayılırız. Sitenizde ki ders notlarına da göz gezdiriyorum ,KPSS'de Türkçe Öğrt. ÖABT'de çıkacak olan konular var notlarınız arasında, bu da beni ayrıca mutlu etti.
Teşekkürler diyorum notlar için de, yazılarınız için de... :saygilar:

Teşekkürler, Mehmet. Meslektaşımla karşılaşmak çok iyi oldu burada. Notlarım faydalı olursa ne mutlu bana :)