GOBLİN YENİLEME ÇALIŞMALARI

adnan_kaptan

Tecrübeli Uye
İlgi Alanı
Heli
:saygilar: Arkadaşlar merhaba, goblinimde iki değişiklik yaptım, kanopy nihayet sarı kırmızı oldu, dişlimiz değişti ,iniş takımlarının daha sağlamı istendi,
geldiğinde sizlerle paylaşacağım, yenileme çalışmalarımız şu an itibarıyla bitmiştir, yedek pilimiz ,ve alan şarz cihazımızda tamamdır,şimdi güzel hava bekliyoruz,
şöyle rüzgarsız bol güneşli ,mevsimde bahara dönünce herşey daha güzel olacak, resimlerimiz ektedir ,bakalım beğenecekmisiniz,,, :RCKolik:

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Maşallah nazar değmesin.

:saygilar: Aminnnn, teşekkürler Erhan kardeşim , Erhan elimde trex 500 parçaları var ,torge tüp dişli,arka komple, servo dişli takımı, 60amp esc vs. ara yardımcı olurum,, :agreed:

Yeni Canopy de cok yakismis Adnan Bey :thumbup:Kirimsiz guzel gunlerde bol keyifli ucuslar :)

harika gorunuyor , palleriniz hıc bır zaman yerle buluşmaması dileği ile i keyıflı ucuslar

:saygilar: arkadaşlar merhabalar, goblinin yenileme çalışmaları bitti, lynx iniş takımlarıda değiştirildi. Alanda da dikkat ettim ki inişlerde frame eskisi gibi esnemiyor,oraya fazla yük
gelmeyince tabiki ,çatlama ,kırılma riskide azalıyor ,birde şunu gözlemledim ,lynx firmasına verdiğim siparişler 5 günde geldi ,çok erken geliyor, bana ilginç geldi, ektede resimlerde
montaj resimlerini paylaştım,herkese rüzgarsız,kırımsız uçuşlar diliyorum, saygılarımla . :RCKolik:

Hayırlı olsun Adnan Bey, güzel ve faydalı bir upgrade :thumbup: