Goosky Legend S2

Mustafa Hacılar

RcFanatik
İlgi Alanı
Heli
Yeni modeller eskisi kadar olmasada ara ara çıkıyor. Bizim buralara pek uğramasada yine de takip etmeye çalışıyoruz. Maalesef hobi alanında hareket alanımız çok daraldı ama takibe, ilgiye devam:saygilar:

Başlıkta yazdığı üzere Goosky legend micro sayılabilecek bir heli, uzun zamandır takip ediyorum ki bazı markalar modeller oluyor gelip geçiyor bir bakıyorsun bugün var yarın yok, ancak bayağıdır bu heli popülerliğini koruyor. Bilindik tanıdık global sitelerde satışı devam ediyor, stoklar bitiyor yenileniyor yine devam. Şuan piyasada kendine güzel bir yer bulduğunu düşündüğüm bir model. Haliyle bizim forumumuzda da bir yeri olsa fena olmaz.
Modelin rtf ve bnf versiyonları mevcut, yine bilindik futaba ve spektrum kumandalarla uyumlu ve çoğumuzun tanıdığı hobiden aşina olduğumuz, çok fazla üst düzey pilot abimizin hatta ablamızın deneyip test ettiği zorladığı ve onayladığı bir heli goosky legend. Genel olarak aklıma gelenler bunlar şimdilik.

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Şuraya da bir link bırakalım daha söyleyeceklerimiz var 😁

Spektrum kumandalar için ayar dosyası görsel olarak ekte bulunsun lazım olan olur belki :saygilar:

Kendi sitesinde kullanım kılavuzu, aplikasyon, spektrum - futaba vs. Kumandalar için kullanım bilgileri ayar bilgileri mevcut. Link ;

Ekli dosyalar

• GOOSKY+S2+helicopter+SPEKTRUM+remote+control+parameter+settings.pdf
    463.5 KB · Görülme: 1
Son düzenleme:
Şuan piyasada kendine güzel bir yer bulduğunu düşündüğüm bir model. Haliyle bizim forumumuzda da bir yeri olsa fena olmaz.
Güzel bir inceleme olmuş kardeşim, ellerine sağlık. :heartxf::bravo:

Bu arada böyle bir Micro modelde bataryanın Canopy tamamen çıkarılmadan takılıp sökülmesi değişik ve güzel bir uygulama olmuş. :D

Güzel bir inceleme olmuş kardeşim, ellerine sağlık. :heartxf::bravo:

Bu arada böyle bir Micro modelde bataryanın Canopy tamamen çıkarılmadan takılıp sökülmesi değişik ve güzel bir uygulama olmuş. :D
Evet abi kullanım açısından çok pratik bir özelliği.

Kullanıcı yorumları videoları vs. Baktıkça çok başarılı ve eğlenceli bulunduğunu görmek mümkün eski zamanlarda olsa şimdiye çoktan buluşmalarda görmek mümkün olurdu diye iç geçirmeden edemiyorum açıkçası.

Bende yeni çıkan modelleri hep takip ediyorum. Ama uzaktan :) Ortalama 10.000 tl olan bu heliyi Türkiye sınırları içinde görmek zor.
Konuşmak için çok mu erken olur bilemedim ama önümüzdeki yıl kardeşimin dönüşüyle bir tane getirtmek istiyorum açıkçası, 1 yıla yakın bir zaman var ne olur ne biter bilinmez yine de kafamdaki plan şimdilik böyle.

Baktıkça çok başarılı ve eğlenceli bulunduğunu görmek mümkün eski zamanlarda olsa şimdiye çoktan buluşmalarda görmek mümkün olurdu diye iç geçirmeden edemiyorum açıkçası.
Hiç sorma kardeşim. :undecided: Neydi o eski günler. :embarras:
Konuşmak için çok mu erken olur bilemedim ama önümüzdeki yıl kardeşimin dönüşüyle bir tane getirtmek istiyorum açıkçası, 1 yıla yakın bir zaman var ne olur ne biter bilinmez yine de kafamdaki plan şimdilik böyle.
Hadi inşallah :thumbup:

Opm heli birebir ayni kopyasini yapmışlar sadece canopy farkı var ben tercihimi omp heliden yana kullandim

• Beğen
Tepkiler: Türker Akgün