[Gorseller]:Komhavk 2.Geleneksel Iftar ve Altan Bey'e Veda Yemeği

Mehmet Kucuksari

Administrator
İlgi Alanı
Heli
Oldukça kalabalık (15 kişilik) bir katılım ile bu sene de "2.Geleneksel Iftar Yemeğimizi" vermiş bulunuyoruz :thumbup:

Geçen seneden farklı olarak bu yemeğimiz aynı zamanda tayini Foça'ya çıkan Altan kardeşimiz için bir veda yemeği niteliğinde oldu. Bu nedenle ara ara duygusal dakikalar yaşadık :laugh:

Katılan / Katılamayan tüm arkadaşlarımıza teşekkürler. :) Gelsin görsellerimiz ;)

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Ülkemiz genelinde toplumumuzun henüz büyük adam oyuncağı dediği modelciğin içinde olmadan anlaşılamayacak bir kazanımını gördüm dün gece.Dostluğun en samimi en sıcak halini.Modelcilik paydasında birleşen heryaştan her meslektan bambaşka insanların oluşturduğu bu güzel oluşumu yaşamaktan paylaşmaktan sizlerin sayesinde çok mutlu oldum.Modellerimiz kırılır gelir geçer ama sağlamlaşan yardımlaşma,paylaşım tevazu,sabır sonsuza kadar unutulmaz.Aranızda olmayı çok özleyeceğim.Dün gece beni onurlandıran ve orada olamayan tüm modelcilere selamlar secgiler Foça'da bir eviniz var...Hakkınızı helal edin :'( :'( :bravo: :bravo:

afiyet olsun abi görseller şahane hem çok güzel hemde buruk bir buluşma olmuş.

Altan abininde yolu açık olsun Allah utandırmasın :D

İskender Yenimol' Alıntı:
afiyet olsun abi görseller şahane hem çok güzel hemde buruk bir buluşma olmuş.

Altan abininde yolu açık olsun Allah utandırmasın :D
Evet Iskender her ne kadar videoda Altan Bey'in gidişinden herkes memnunmuş gibi gözükse de :laugh: bakma aslında içimiz acıyordu :-\ Zira grubumuzun en neşeli ve şen şaklak elemanını kaybediyoruz :embarras:

foça çokda uzak sayılmaz abi ara ara çıkar gelir buluşmalar'a yeterki imkan olsun

imkan olunca şehirler arası sorun değil

imkan olmayınca semt değiştiremiyorsun. :(

İskender Yenimol' Alıntı:
foça çokda uzak sayılmaz abi ara ara çıkar gelir buluşmalar'a yeterki imkan olsun
Doğru dedin de Iskender, o kadar yolu çekecek kadar da çok sevmiyoruz Altan Beycimi canım :lollol:

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Evet Iskender her ne kadar videoda Altan Bey'in gidişinden herkes memnunmuş gibi gözükse de :laugh: bakma aslında içimiz acıyordu :-\ Zira grubumuzun en neşeli ve şen şaklak elemanını kaybediyoruz :embarras:

aşk olsun ben ne güne duruyorum. her hafta bir uçak düşürerek altan abinin halefi olduğumu ispatladım zannediyorum. :lollol: :lollol: :lollol: hem saha görevini de bana devretti. :lol: :lol:

Burhan bey,
Sizin acil ters iniş denemelerinizin yeri ayri ;D
Hakkını vermek lazım.

Mehmet, görseller için eline sağlık. Videoları o akşamki keyifle izledim. Ortam çok güzel, hatta arkadaki ağaçtaki ışıklar uzay filmi hissi veriyor. Altan bahane gırgır şahane! :lollol: