[Görseller]: Yuvacik Heliport Buluşması - 20.12.15

Uçtuk açıldık diyeceğim ama benim için pek geçerli değil. :laugh: Uçtuk çakıldık demem daha uygun olur. :lollol: Mode_1 denemelerim devam ediyor. Sim tarafına yeterince asılamıyorum, uçuşları da mcpx bl gibi yerinde duramayan bir ufaklıkla yapınca el-kol iyice birbirine giriyor. :lol: Hala sezon açılana kadar pilotajı belirli bir seviyeye getirebilirim diye umudumu kaybetmiş değilim, zaman gösterecek. ;)

Epeydir katılamıyordum buluşmalara, çok keyifli oldu. :thumbup: Sadece muhabbet bile yeterli oluyor zaten. :RCKolik: Mehmet abi, Murat, Erdeniz gayet güzel uçuşlar çıkardılar, kırım falanda olmayınca kısa ve çok keyifli bir buluşma oldu.

Darısı nice buluşmalara... :halay:

İbrahim DEMİRBİLEK' Alıntı:
Güzel buluşma olmuş abicim :thumbup:
Görseller için teşekkürler.
Bu arada Murat Abi göstermiş kendisini forumda da göremiyorduk uzun zamandır. Bu kadar özletmesin kendisini :saygilar:
Bu aralar ise fazla daldik malum sayimlarda var ama :RCKolik: benim ikinci ailem asla vazgecmem biraz ara olabiliyor kis sezonu yazin yine bircok etkinlikte birlikte olacagiz. :thumbup:

Videolarımız yüklendi ve yayınlandı arkadaşlar :saygilar:

Kısa ama hoş bir buluşma olmuş görseller için teşekkürler uçmuş kadar olduk yalnız Türker abi bu olmadı en yakın zamanda tekrardan mode 2 ile efsane uçuşlarını bekliyoruz[emoji106]

GT-I9100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bu buluşmayı kaçırdık, bir sonrakine inşallah :RCKolik:

Mehmet abi , fotoğraf ve videolar için teşekkürler güzel bir buluşma olmuş elinize sağlık. :)

Türker abi sana gelince , senden bu yaz tek el Tic-Toc bekliyoruz kesinlikle , Mode1 ' e boşuna geçmedin herhalde ;D

Şaka bir yana bence iyi gidiyorsun Türker abi , maşallah :saygilar: Ben kullansam hiç alışabileceğimi zannetmiyorum :laugh:

Mehmet abi sen su logo 800 u bian once topla onuda gorelim :saygilar: