Graupnerdan Yeni Kumanda : MZ-32

Graupnerdan Yeni Kumanda : MZ-32

Sümer abi daha iyi anlatılamazdı samimiyim. %p Bazı arkadaşlarımızın dandik diye tabir ettiği Turnigy 9X V2 kumandasını kullanıyorum.İçindeki birçok temel fonksiyonu öğrenip kullansam da, ne olduğunu bilmediğim birçok özellik mevcut.Son derece de memnunum kullandığım kumandadan.Aslında yeni bir telefon çıktığında bile birçoğumuz on takla atıyoruz yenisini almak için.Ama hiçbirimizin de yeni model telefona ihtiyacı yok işimizi gördüğü sürece. ;) Sonuçta hiçbir yeni model telefon uzaya uydu göndermiyor veya çay yapmıyor :lollol:.Azıcık ram da değişiklik yapıyorlar,kameranın yerini değiştiriyorlar,kasada biraz oynama yapıyorlar, biraz da arayüzü değiştiriyorlar işte yeni model. ;) Eski model ile kıyasladığınızda da aman aman arasında fazla fark yok.Bilhassa yazılım güncellemeleri de öyle.Bir cihaz sorunsuz çalışıyorsa güncelleme yükleme taraftarı değilim şahsen.Tövbe billah daha iyi olmuyor cihaz.Örneğin Samsung Galaxy S4 telefonunu kullanıyorum kullandığım yazılım Android 4.4.2 Kitkat.Android 5.0.1 samsung sürümünden daha sorunsuz çalışıyor. :)

Kumandayı merak eden ya da almadan önce menülerini incelemek isteyenler için "PC Simulasyon" yazılımı çıkmış :thumbup:

Yazılım İndirme LINKI :

Yazılım ile ilgili Kısıtlamalar:
  • Sadece "Microsoft Windows" platformunda çalışıyor
  • Model veya sistem özelliklerini kayıt edemiyorsunuz
  • Ses desteği yok
  • "Menu Yardım- Help" seçeneği mevcut değil

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Pahalı olunca alın deneyin, değdiğini göreceksiniz demek gibi olmuş :)