Güveytepe Köyü Yeni mh Camii Gençleri

Aradan baya bir zaman geçti. Hevesli arkadaşlar var ama sadece hevesliler. Hobi olarak yapmak için heves yeterli değil. Biraz hayal kırıklığına uğrattı beni bu.. Ama tabi diğer taraftan çoğu çocuk. İleride kendi çocukları olduğunda veya imkanları olduğunda hobi olarak da yapabilirler diye umut ediyorum.

Her neyse.. Birkaç öğrencinin bol heyecanlı uçuşları sizlerle. Keyifli seyirler :)

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Aradan baya bir zaman geçti. Hevesli arkadaşlar var ama sadece hevesliler. Hobi olarak yapmak için heves yeterli değil. Biraz hayal kırıklığına uğrattı beni bu.. Ama tabi diğer taraftan çoğu çocuk. İleride kendi çocukları olduğunda veya imkanları olduğunda hobi olarak da yapabilirler diye umut ediyorum.
Dedigin gibi onlar henüz çocuk kardeşim. :D Ama bu yaşta kumandayı ellerine almışlar ya ilerde illa ki bazıları hobiyedönecektir. :thumbup:

Tebrikler Ali Haydar hocam🎉🎉🎉 kaç tane yeni pilot geliyore🤩
4 tane var şuan için. İleride ne olur bilemiyorum :)
yaa şu cocuklarin heyecanını aynı dozda yaşamak istiyorum 😋😋😜😎
Ah keşke :D
Dedigin gibi onlar henüz çocuk kardeşim. :D Ama bu yaşta kumandayı ellerine almışlar ya ilerde illa ki bazıları hobiyedönecektir. :thumbup:
Tebrikler Ali Haydar hocam.Minik kardeşlerimiz için verdiğiniz emek çok kıymetli.Kim bilir belki de geleceğin modelcileri olacaklar.:)
Umutluyum bu konuda :saygilar:

• Beğen
Tepkiler: Mehmet Kucuksari
Çocukluğumda bu tarz modellerin varlığından bile habersizdim. Bizim için o zamanlar en fazla uzaktan kumandalı arabalar vardı. İlk olarak yanılmıyorsam 25-26 yaşlarımda tanışmış olmalıyım. Askerlik sonrası, hayat mücadelesi öncesi...

Nerden baksan bana 20 yıl fark atmış durumdalar tanışma açısından. Tabii ailede modelci yoksa, arada bir boşluk olacaktır, ilk orta lise hatta üniversite boyunca bu işlerle ilgilenmeyebilirler ama artık bir fikirleri var. Nasıl hissettirdiğini biliyorlar. İleride bir zaman üniversite zamanı bir yarışma vesilesi ile olur, olmadı sonrasında haftasonu aktivitesi arar hobi edinmek ister... İlla ki bazılarında tekrar bu ekilen tohumlar filizlenecektir.

Hiçbiri tekrar ilgilenmeyecek bile olsa, herşeye rağmen çocukları sevindirmek güzeldir. :)