Halil Demir Adana

Halil Demir

Yeni Uye
İlgi Alanı
Uçak
Merhaba arkadaşlar, aslında 2019 yılından başlayan üyeliğim olsa da genelde forum okuru olduğum için herhangi mesaj yazmamıştım ancak tanışmak konusunda admin arkadaşımızın da tavsiyesini dikkate alarak kendimden kısaa bahsetmek isterim. Adana'da yaşıyan bir görsel sanatlsr öğretmeniyim. 1974 modelim. Küçük yaşlarımda Eskişehire giderek THK 'dan aldığım serbest uçuş modelleriyle başlayan modelcilik yaşantım üniversite öğrenciliği ve ardından okutman öğretim görevliliği ile bir süreliğine kesintiye uğrasa da son 10 yıldır aktif ve Adana modelciler derneği üyesi de olarak devam ediyorum. Bir ara Eskişehit İnönü'de de ders alma ve o havayı tatma fırsatım oldu. Genelde plandan kendi modellerini yapan bir modelciyim. Motorlu modeller ardından son yıllarda DLG planör uçurmaya ve yapmaya başladım. Aktif bir yamaç model planörcüsüyüm (slope soaring), son uğraşılarım da PSS (power scale soaring) yamaç da uçan ölçekli uçak modelciliği. Son yıllarda okulumda verdiğim animasyon dersi yanı sıra model uçak kulübümde genç modelciler yetiştirmeye gayret ediyorum. Sizlerin yazdıklarını omu.aktan gerçekten büyük keyif alıyorum, hepinizin emeğine sağlık.

Adınız / Soyadınız
Halil Demir
Nereden Katılıyorsunuz
Adana
İlgilendiğiniz Model
Uçak
Var ise Modelcilik Tecrübeniz
Planör modelciliği