Harmon Rocket III - Montaj -

Hakan Ülgenalp' Alıntı:
Harika görünüyor Mesut Usta , yine o usta ellerinle sihirli dokunuşlar yaparak , mükemmel bir görünüme kavuşturmuşsun modeli.Bununla insan uçmaya bile kıyamaz , vitrinlik uçak olmuş ama eminim sen bunu da layık olduğu pilotajla gökyüzüne kavuşturursun. %p
Bu arada elevator sevosunu teke düşürme tekniğine de hayran kaldım. :thumbup:
Kırımsız ve güzel uçuşları olur inşallah... :saygilar:

Hakan bey teşekkür ederim :) alsında elevatör servosunun çift olamsı avantaj hani biri bozulursa uyarımda olsa çalışan bi elevatör olacak :D ancak 2. servo elimde yoktu bende teke düşürdüm keza bugüne kadar çift servoyada hiç ihtiyaç duymadım, uçağın görselliğide gerçekten çok iyi vitrinlik gerçekten ancak ben uçurup gökyüzüde bulutların yanında görmeği tercih ederim :)

Hüseyin GENCER' Alıntı:
Orta yaş sendromu bunlar

abi yapma Allah aşkına gaz verme şimdi bize bugün hava güneşli kıştan tamamen çıktık nerdeyse key,ifimz yerindeyken orta yaş bunalımına neden sokuyosun bizi :D :lollol: :lol: :lol: :lol:

Yav arkadaşlar, ne yaptınız siz? O konuşmalar ne öyle! Siz öyle konuşursanız, benim ölmüşümde ağlayanım yok demektir! :'(

Mesut eline sağlık, güzel bir uçak olmuş. Bu modelin görüntüsünü oldum olası çok beğenirdim. Hızlı bir model olmalı, hele 52'lik motorla pylon uçağına dönüşmüştür eminim. Bakalım uçuşu nasıl olacak?

Omer Erkan' Alıntı:
Yav arkadaşlar, ne yaptınız siz? O konuşmalar ne öyle! Siz öyle konuşursanız, benim ölmüşümde ağlayanım yok demektir! :'(

Mesut eline sağlık, güzel bir uçak olmuş. Bu modelin görüntüsünü oldum olası çok beğenirdim. Hızlı bir model olmalı, hele 52'lik motorla pylon uçağına dönüşmüştür eminim. Bakalım uçuşu nasıl olacak?

Ömer abi teşekkür edrim, normalde hızlı bir model dediğin gibi , 40 46 arası motor öneriliyor bende 52 lik taktım youtubta FG14 lük 4 zamanlı motor ile vidyosu var elektrikli modeli ile 140MPH yapanı var :) bende en az saate 150 160km sürat bekliyorum açıkçası :D

Model çok şık görünüyor, ben de uçuşunu merak ettim doğrusu :) Mutlu uçuşlar!!