Heplik Malzeme...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

YasirSyrk

Hhhh
Arkadaşlar Ben Ayrılacağımı Söylemiştim Ama Pes Etmeyeceğimi De Söylemiştim...Size Saçma Olabilir Ama Bir Sorum Var Ben Bir 450 Serisi Heli Topladım Diyelim O Helideki Servoları V.s Diğer Yapacağım 500 Sınıfı Bir Helide Toplayabilirmiyim? :saygilar:

Heplik Malzeme...

Yasir lütfen aklına gelen her durum ve soru ıcın bir konu açma.

Istersen bir tek konun olsun, aklına takılan soruları o konu icinde sor. Böylece gereksiz konu açılmamış olur.

Sorunun cevabına gelecek olursak. 450 sınıfı heli Micro servo kullanırken 500 sınıfı Heli mini servo kullanır. Aynı sekilde 450 motor ve ESC 500 ye uymaz. Özetle durum bu sekilde.

Şimdi benim anlamadım noktada sen bu bilgiyi ne yapacaksın ? Senin amacın bence su aşamada simulator ve 6 kanal Micro heli olmalı.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Heplik Malzeme...

Yasir Seyrek' Alıntı:
Abi Kızmayı Hakkettim...Özür Dilerim Sonradan Baktım Çok Konu Açıyorum Bidaha Konu Açmam... :saygilar: Gerçekten Bidaha Olmaz...
:saygilar: Sonra Yine Dedim Zamanı Geriye Alıp Paylaşmasaydım Diye...İnanın Bana Çok Mahçup Oldum Çok Rezil Bir Halde Oldum Bu Arada Bu Açtığım Konuları Sileceğim... :saygilar:

Hakikaten bu sefer kızmayı haketmişsin :)

Yasir, hem duyguların hem fikirlerin sürekli yön değiştiriyor. Sorun değil. Biz de 15 yaşında olduk, biliyoruz durumu :)

Bu işin "bilgi" kısmında zayıfsın, soruyorsun. O da sorun değil, cevaplarız.

Ancak çok ciddi sorunun var.

Ya yazdıklarımızı okumuyorsun, ya da okuyorsun ama anlamıyorsun.

Boş hayaller peşinde koşma, kendine 25 yaşına kadar modelcilik yolu çizmeye de çalışma.

450'yi 500'ü 977'yi bırak. Bunların hiçbirini kullanamazsın. BECEREMEZSİN!!!! BE CE RE MEZ SİN.

Bu iş senin düşündüğün kadar kolay değil.

Hala anlamıyorsan 100 defa yaz şunu deftere ödev olarak: Radyo kontrollü helikopter kullanmak çok zordur.

Sonra 100 defa da şunu yaz: Her yıl, radyo kontrollü helikopterler nedeniyle dünyada bir yada iki kişi HAYATINI KAYBEDİYOR.

Ya Wl Toys v911 (Vardem 911) ya da Cheerson Cx-10 (D&R mağazalarında satılıyor) modellerinden birini al. Bu modeller 4 kanallı.

Zaten bunları da uçurmayı ilk denediğinde beceremeyeceksin.

O zaman anlayacaksın ne demek istediğimizi.

Rc helikopter uçurmanın ne kadar zor olduğunu anlatamıyoruz sana... Dinlemiyorsun, yaparım sanıyorsun.

YANILIYORSUN.

Heplik Malzeme...

Yasir bundan sonra dikkat edersin, o kadar buyutulecek bir sey yok.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Heplik Malzeme...

yaa tamam çok gitmeyin çocuğun üstüne.bidaha yapmam diyorsa yapmaz değilmi yasir? :) gerçekten bak senin için kaydoldum gezinirken bu sitede konularını buldum falan iyi birisin seviliyorsun ;) :)

Heplik Malzeme...

haklısın yasir kardeşş ama ben inanıyorum bidaha olmaz birde doğru dedin ders aldım. :lollol:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...