Herkese merhaba

kadir35

Çalışkan Uye
Herkese Izmirden merhaba modelcilikle 2 yıldır uğraşıyorum çok güzel zevkli ve bir okadar da tehlikeli bir iş Çünki bir ara pervaneye kolumu kaptırmıştım Buda en kötü huyumdan çok acele ediyorum HERKESE DIKKATLI ve tedbirli sakin iş yapmasını tavsiye ediyorum umarım burda iyi vakit geçiririm herkese şimdiden verecekleri destek için teşekkür ederim
Adı : Kadir
Soyadı : Türkyılmaz
Nereden : izmir
Mesleği : satış temsilcisi
Hangi RC Model ile ilgileniyorsunuz (Heli / Uçak / Araba..) : uçak ve tekne
Var ise Modelcilik Tecrübeniz:--
Forumumuzu Nerden Duydunuz ? : nette arama sırasında
Kullandığım Model(ler) : yak 54 30 Cc blackjack 55 catamaran

Herkese merhaba

Öncelikle hosgeldiniz Kadir Bey.

Büyük geçmiş olsun diyeyim. Gerçekten en küçük hatayı affetmeyen bir hobi ile uğraşıyoruz ne yazık ki. Allah bir tane benzer bir şey yaşatmasın diyelim.

Izmir'de 10 yıl yaşamış, fahri bir Izmir'li olarak, İzmir'e kucak dolusu selamlar :saygilar:

Herkese merhaba

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Öncelikle hosgeldiniz Kadir Bey.

Büyük geçmiş olsun diyeyim. Gerçekten en küçük hatayı affetmeyen bir hobi ile uğraşıyoruz ne yazık ki. Allah bir tane benzer bir şey yaşatmasın diyelim.

Izmir'de 10 yıl yaşamış, fahri bir Izmir'li olarak, İzmir'e kucak dolusu selamlar :saygilar:
dilekleriniz için teşekkür ederim çok sağolun

Herkese merhaba

Fatih Bey , hoşgeldiniz , umarım katamaranınızı en sorunsuz şekilde üretir ve paylaşımlarınızı buradan yaparsınız.Forumumuzda gerçekten çok bilgili abiler ve kardeşlerimiz mevcuttur.Takıldığınız her noktada size yardımcı olmaktan zevk alacaklardır.Keyifli forumlar.... :saygilar:

Herkese merhaba

Hoşgeldiniz Kadir bey. Bu hobi dünyanın en zevkli hobilerinden biri bencede. Elbette riskler var. Geçmiş olsun ve son olsun diyorum yaşadığınız tecrübeyle ilgili. Aceleci olmama konusundaki tespitinize katılıyorum. :saygilar:

Herkese merhaba

Dilekleriniz için teşekkür ederim arkadaşlar