Herkese selam...

funds

Öğretim Görevlisi
Tüm forum üyeleri ve modelci arkadaşlara merhaba...ben de yeni başlıyorum...öncelikle şunu belirtmek isterim ki bu alanda birçok forum mevcut ve çoğunu az çok inceledim ama rckolik kadar başarılısını görmedim...burada herşeyi en ince ayrıntısına kadar forumda bulmak mümkün...

Ben ilk olarak bi simülatör kumandası alıp belli bir süre çalıştıktan sonra bir V922 almayı planlıyorum...direkt 6 kanalla başlamanın doğru tercih olup olmadığını bilmiyorum ama 1 hafta kadar bi araştırma yaptım ve buna karar verdim...tavsiyede bulunabilecek arkadaşlara şimdiden çok teşekkür ederim...

Herkese iyi forumlar...

Ynt: Herkese selam...

Oncelikle hosgeldiniz.6kanalla baslaya bilirsiniz ama kumanda tepkilerini ögrenmek acisindan sim+4kanal+6kanal derim.dersenizki 4kanala para vermiyim olabilir.sim de yeterli olur.fakat dort kanal helinin alan turuna fln cok yardimci oldugunu dun gordum real olarak 4kanal heli ve ucak ucurdum sadece fakat dun 6kanal helide biraz isininca direk alan turunda buldum kendimi ve funnelin mantigini ucundan kavradim.tekrar hosgeldiniz...

Turkcell T20 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Herkese selam...

Mahmut Bey aramıza hoşgeldiniz,
Öncelikle övgü dolu sözleriniz için tüm RcKolik ailesi adına teşekkür ederim. Faydalı olabiliyorsak ne mutlu bize.
Bence yol haritanız gayet yerinde. %p Fırsat buldukça yeni başlayanlar bölümüne göz gezdirmenizi tavsiye ederim.
Keyifli forumlar. :saygilar:

Herkese selam...

Öncelikle hosgeldiniz Mahmut Bey,

Forumumuz için söylediğiniz güzel şeyler için teşekkür ederiz. Aslında tüm forumlarımız içerik olarak hemen hemen aynı. Diğer arkadaşlarımız da gerçekten büyük emekler veriyorlar sağolsunlar. Biz sadece biraz farklı bir yol izleyelim dedik.

Nasıl başlayayım derseniz ;

1- Fark ettiğiniz üzere Sim şart
2- V922 simden sonra canlı sim olarak güzel bir tercih, eğer $95 sizi üzmeyecek ise. V922'den sonra 4 kanal tavsiye etmiyoruz. V922 çok ama çok daha tecrübe verir size. Biz ona 6 kanal canlı sim diyoruz çünkü.
3-Daha sonra bütcenize göre 450 ya da 500 sınıfı bir heli, iyi bir başlangıç olur.

Tüm bu yazdıklarım artı, eksileri ve çok daha fazlası için aşağıdaki konuya bakabilirsiniz.

Göreceğiniz üzere nasıl bir yol izleyeyim en belirleyici kısmı bu işi için ayırdığınız bütce ;)

Herkese selam...

Türker Akgün' Alıntı:
Mahmut Bey aramıza hoşgeldiniz,
Öncelikle övgü dolu sözleriniz için tüm RcKolik ailesi adına teşekkür ederim. Faydalı olabiliyorsak ne mutlu bize.
Bence yol haritanız gayet yerinde. %p Fırsat buldukça yeni başlayanlar bölümüne göz gezdirmenizi tavsiye ederim.
Keyifli forumlar. :saygilar:

Türker bey ; emin olun birçok kişiye birçok faydanız dokunuyodur...

Boş kaldığım zamanların çoğunu forumda araştırma yaparak geçiriyorum zaten...

Herkese selam...

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Öncelikle hosgeldiniz Mahmut Bey,

Forumumuz için söylediğiniz güzel şeyler için teşekkür ederiz. Aslında tüm forumlarımız içerik olarak hemen hemen aynı. Diğer arkadaşlarımız da gerçekten büyük emekler veriyorlar sağolsunlar. Biz sadece biraz farklı bir yol izleyelim dedik.

Nasıl başlayayım derseniz ;

1- Fark ettiğiniz üzere Sim şart
2- V922 simden sonra canlı sim olarak güzel bir tercih, eğer $95 sizi üzmeyecek ise. V922'den sonra 4 kanal tavsiye etmiyoruz. V922 çok ama çok daha tecrübe verir size. Biz ona 6 kanal canlı sim diyoruz çünkü.
3-Daha sonra bütcenize göre 450 ya da 500 sınıfı bir heli, iyi bir başlangıç olur.

Tüm bu yazdıklarım artı, eksileri ve çok daha fazlası için aşağıdaki konuya bakabilirsiniz.

Göreceğiniz üzere nasıl bir yol izleyeyim en belirleyici kısmı bu işi için ayırdığınız bütce ;)

Hoşbulduk Mehmet bey ; tavsiyeleriniz için çok teşekkür ederim...

Ayrıntılı anlatımınız için çok saolun...