Herkese selamlar

çoğu kişinin yaptığı gibi özelden gelen mesajı okumadım.

Merhaba,

İsmim Cenk. 31 yaşındayım. Türkiyede e-ticaret sektöründe başı çeken özel firmalardan birinde Lojistik Uzmanı olarak görev almaktayım. İstanbul Anadolu yakasında ikamet etmekle birlikte istanbul doğumluyum..

rc ye olan hevesim oyuncak arabalardan öteye hem zaman hem maddi açıdan pek gitmiyordu..Geçen sene 35 tlye oyuncak olarak tabir edilen v911 benzeri bir helli ile ev içinde ufaktan da olsa takılmaya başlamıştım. 3-4 dakika kullanım süresi olan 3.5 kanallık cihaz yerine 4 kanal bir cihaz almaya karar verdim..

3-4 günlük inceleme sonrası v911in benim için kısa zamanda yetersiz geleceğini ve almam gereken cihazın v912 olduğuna karar verdim..Her nekadar forumda bu cihaz hakkında olumsuz yorumlar olsada...cihazın banggood.com üzerinden getirtilebildiğini fiyatını özelliklerini, tr satış fiyatını karşılaştırarak 12 temmuz gecesi siparişi verdim.

Yakın zamanda ntn-400 ile tekne deneyimimde mevcut.. onuda kısa zamanda paylaşmak istiyorum..

Herkese selamlar

Aramıza ve foruma hosgeldiniz Cenk Bey.

Aldığınız model hakkında zaten forumun düşüncesini belirtmişsiniz o yüzden yeniden vurgulamayacağım. Ama 4 kanal heli ile uçarken mutlaka simulatorde de olsa 6 kanal heli uçurmanın keyfini hissetmenizi öneririm ;)

Herkese selamlar

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Aramıza ve foruma hosgeldiniz Cenk Bey.

Aldığınız model hakkında zaten forumun düşüncesini belirtmişsiniz o yüzden yeniden vurgulamayacağım. Ama 4 kanal heli ile uçarken mutlaka simulatorde de olsa 6 kanal heli uçurmanın keyfini hissetmenizi öneririm ;)

Teşekkürler Mehmet Bey.

15 gün önce forumunuzdaki yazılardan ötürü hemen simi thk'dan aldım, forumdan gerekli programları buldum ve 10 gündür günde yarım saatde olsa çalışıyorum.

Tekrardan teşekkürler

İyi günler..