herkeze merhaba

onuryavuz

Uye
Merhaba ismim onur.istanbulda yasiyorum.30 yasindayim.helikopter ile ilgileniyorum.elimde walkera cb180d,wl toys v922, nine eagles solo pro 125, trex 450 ve trex 700E helikopter mevcut.buradan ogrenecegim cok sey oldugunu tahmin ediyorum.tum arkadaslara selam olsun.

Ynt: herkeze merhaba

Onur bey hoşgeldiniz.

HTC One X cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Hoşgeldiniz onur bey

GT-I9505 cihazımdan Tapatalk 4 Beta ile gönderildi

Hoşgeldiniz Onur Bey iyi forumlar.

GT-I9300 cihazımdan gönderildi

herkeze merhaba

Onur Bey hoşgeldiniz,

Oldukça zengin bir model çeşitliliniz var. Micro'dan 700'e kadar hepsini tecrübe etmişsiniz. Eminim bizimde sizden öğreneceğimiz çok şeyler olur.
Keyifli forumlar. :saygilar:

herkeze merhaba

Arkadaşım hoşgeldin,

Şuna eminim burdan öğreneceğin mutlaka faydalı bilgiler olacaktır anca, eminim benim gibi yeni yeni bu hobye başlayan kişilerinde sizden öğreneceği çok şey olacaktır. Değerli paylaşımlarınızı bekliyoruz.

herkeze merhaba

Hoşgeldiniz Onur bey, Keyifli forumlar, kırımsız uçuşlar dilerim... :saygilar:

herkeze merhaba

Hos buldum tesekkur ederim.gununuz aydin olsun.

herkeze merhaba

Hosgeldin Onur :) keyifli forumlar %p

Model olarak guzel bir filon var maşallah. Peki pilotaj durumu nedir ?

herkeze merhaba

Ustadim dort dortluk oldugum soylenemez.daha gercekten ogrenmem gereken seyler cok.ama merak fazlasiyla mevcut oldugu icin hizli ogrendigim soylenebilir.

herkeze merhaba

onuryavuz' Alıntı:
Ustadim dort dortluk oldugum soylenemez.daha gercekten ogrenmem gereken seyler cok.ama merak fazlasiyla mevcut oldugu icin hizli ogrendigim soylenebilir.
Onur hic birimiz dort dortluk degiliz zaten :D Hepimiz birbirimizden bir seyler ogrenip, kendimizi gelistirip zevk almaya calisiyoruz :D