Herşey tamam Kumandayı Kullanamıyorum yardım lutfen..

omrcpn

Yeni Uye
Arkadaşlar merhaba... ben Hitec optic 6 marka kumanda aldım ikinci el.. problem yaşıyorum menüsünde sadece ZLIN-1 ve TRIM ayarları mevcud diğer ayarlarına giremiyorum yok silinmiş gibi ? Bu konuda bilgisi olan var mı lütfen yardımcı olsun... Kullanım klavuzu var ama eksik olan bişi var bu modlar siline biliyormu bilgisayarla bağlantı kurup sonra mı program atıyoruz acaba?

Mutlaka bir tuş konfigurasyonu ile SETUP ayar kısımlarına giriyorsunuzdur, bunu bulmak lazım ;)

Bu arada bir tanışma konusu açtınız ama size hosgeldin diyen arkadaşlara bir cevap bile vermeden yine sorun konusu açmışsınız. En azından nezaketen size hosgeldin diyenlere cevap vermeniz hos olurdu diye düşünüyorum.

Burada TANIŞMA konusunda ısrarcı olmamız sebebi insanlara eziyet etmek değil. Amacımız sadece sorunların değil, keyiflerin ve hos sohbetin paylaşıldığı bir ortam oluşturmak.

çok haklısınız çok özür dilerim....Kusuruma bakmayın lütfen..

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Mutlaka bir tuş konfigurasyonu ile SETUP ayar kısımlarına giriyorsunuzdur, bunu bulmak lazım ;)

Bu arada bir tanışma konusu açtınız ama size hosgeldin diyen arkadaşlara bir cevap bile vermeden yine sorun konusu açmışsınız. En azından nezaketen size hosgeldin diyenlere cevap vermeniz hos olurdu diye düşünüyorum.

Burada TANIŞMA konusunda ısrarcı olmamız sebebi insanlara eziyet etmek değil. Amacımız sadece sorunların değil, keyiflerin ve hos sohbetin paylaşıldığı bir ortam oluşturmak.

bu ayarlar konusunda acaba yardımcı olabilecek var mı bana :(

Omer Cepni' Alıntı:
bu ayarlar konusunda acaba yardımcı olabilecek var mı bana :(
Daha önce paylaştığım manual dikkatli baksanız görecektiniz aslında. Sayfa 43.

Ayar menusune girmek için : Press both Edit/Display key (Edit ve Display Tuşlarına aynı anda basmanız gerekiyormuş)

[attachimg=1]

Ekli dosyalar

• Hitec 6.jpg
    Hitec 6.jpg
    95.7 KB · Görülme: 66

evet bende birkaç şey buldum sanırım yapıcam inşallah.