Hezarfen Goblin Test Uçuşu

Mehmet Karakaya

Çalışkan Uye
İlgi Alanı
Heli
Merhaba arkadaşlar,ilk paylaşımı yapayım dedim.Yakın zamandaki Goblin Test Uçuşumuzdan Videolar...İyi seyirler..

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Inanmayacaksın, ben de bunu bulmaya çalışıyordum :D Daha önceden seyrettiğim için hemen yazayım, gerçekten başarılı bir test uçuşu olmuş, tebirkler :thumbup:

Olay Goblin olunca, zaten pal sesi tek başına yeterli %p Çok güzel bir model. Kırımsız ve bol keyifli uçuşlar ;)

NOT: Bu arada Goblin sahibi ILK üyemiz olarak, müsait bir zamanında modeli, kullandığın konfigurasyonu ve özellikle neden tercih ettiğini içeren ile bir konu açıp bizlerle paylaşırsan, eminin çoğu yeni başlayan arkadaşlarımız için güzel bir paylaşım olur :)

Gerçekten goblin konusu süper olur bencede. :thumbup:
Çok güzel uçuş Mehmet bey tebrikler. :bravo:

Tabiki abi, Detaylı bir konu açmadan önce de Ufak bir özet yaparsam eğer,

Goblin 700 -Yellow-Green Kit.
Align 750MX Motor 23T Pinion ve 2150RPM HS.
Castle120 ICE2HV ESC
3xJR 8915 Cylic 1x Align DS650 Tail Servo.
Pulse 5000/4500 45C 6+6 12S
Castle BEC Pro

Şu an için en azından videoya atfen kullanılan ekipman bilgisi vermek istedim.Kısa zamanda detaylı bir konu açarım abi.Teşekkürler.

Mehmet bey kırımsız bol keyiflı uçuşlar...

Mehmet Bey , hoşgeldiniz , aramızda Goblinci gerçek bir pilot olması bizleri çok sevindirdi...
Gerçi siz Copterx ile başlayıp hemen hemen ülkemizde olan tüm modelleri denediniz.O sebeple karşılaştırma konularında bilgi ve deneyimlerinizden faydalanmak isteriz...Bu arada uçuşlar gerçekten harika... :saygilar:

Re: Hezarfen Goblin Test Uçuşu

Teşekkürler Hakan bey :) Yakalandik gecmisim afise oldu :) Şaka bir yana evet o CopterX den ne çektim. :) Hosbulduk tekrar Teşekkürler.

Sent from SpaceShipOne...

Mehmet Karakaya' Alıntı:
Teşekkürler Hakan bey :) Yakalandik gecmisim afise oldu :) Şaka bir yana evet o CopterX den ne çektim. :) Hosbulduk tekrar Teşekkürler.

Bu arada copter x i ben verip zehirlemiştim ne çektin be selahatin babında epey bir canını sıktıktan sonra bu işin bunlarla olmayacağını devamlı upgrade yapılması gerektiğine karar verdin ilk 480 modeli Tr ye sen getirdin daha ne diyeyim.

Ah abi bana 480 deme en sevdiğim ama hala kayıp olan modelim :( gitti nerdeyse 1 sene olucak :(

Mehmet Karakaya' Alıntı:
Ah abi bana 480 deme en sevdiğim ama hala kayıp olan modelim :( gitti nerdeyse 1 sene olucak :(

Evet ya, gerçekten kötü olmuştu :-\ Neyse kısmet değilmiş diyelim :(

Küçükten yaşadığımız evin güzel ve geniş bir bahçesi vardı. Domates, biber tarzı şeyler ekerdik. Annem ilk evlendikleri sene, bahçede iş yaparke evlilik yüzüğünü bir şekilde düşürmüş. En azından olayın bahçede olduğunu düşünüyor. Aradan yıllar geçmesine rağmen bahçeye ne zaman girse, gözleri hala acaba bulur muyum diye etrafa bakmaktan alamazdı :)

harika bir test uçuşu olmuş ellerinize salık inşallah allah bir gün banada nasip eder :'(