Hezarfen'e giriş nasıl yapılır?

İlgi Alanı
Uçak
Merhabalar, Hezarfen Havalimanında modelimi uçurmak istiyorum ama sitelerine giriş yapamıyorum, o sebeple fiyat bilgisine erişemiyorum. Bir bilginiz var mıdır fiyatlar hakkında?

Merhabalar üyelik için mi bilgi almak istiyorsunuz? Tek sefer model uçurmak için mi?

Merhabalar üyelik için mi bilgi almak istiyorsunuz? Tek sefer model uçurmak için mi?
3D Yazıcıdan Talon 1400 modeli bastım. 3D Modeller beni kendine bir çekmedi değil, aşırı ekonomik ve üretimi kolay. Ama işte, nasıl uçarlar, nasıl karakteristik özellikleri var hiç bilmiyorum. Kaldı ki eski EPO Talon modelim de 2. bir kazada rahmetli oldu, artık kullanılabilir bir durumda değil. Uzun lafın kısası şu Talon modelini bir kere uçurmak istiyorum. Elden fırlatmaya pek uygun değil çünkü iniş takımı yaptım kendisine.

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

E öyle olunca da İstanbul içerisinde nerede uçurabilirim gram fikrim yok... Eğer yıllık üyelik fiyatları 10-20k arasında ise üye olmayı düşünüyorum açıkçası. Ama işte, ekonominin durumu belli olmuyor.

Başkanımızın telefonunu özel mesajla gönderiyorum.
Teşekkürler hocam, Pazartesi kendine bir yazayım.

Hayırlı geceleriniz olsun :saygilar:

Bizde, şu yukarıda cevap yazan Türker Ören ile birlikte 3D yazıcıları günde 48 saat çalıştıran birçok arkadaş var. Haftada 2-3 model çıkarıyorlar.:lol: Beni bile bulaştırdılar! :lollol:
Ama tabii bizim ortama girince insan hemen doğru yolu bulup yakıtlı modellere yöneliyor.:p

Bizde, şu yukarıda cevap yazan Türker Ören ile birlikte 3D yazıcıları günde 48 saat çalıştıran birçok arkadaş var. Haftada 2-3 model çıkarıyorlar.:lol: Beni bile bulaştırdılar! :lollol:
Ama tabii bizim ortama girince insan hemen doğru yolu bulup yakıtlı modellere yöneliyor.:p
Sn hocam size 3.6M uçak vaad ediyorum ben. 😂😂😂 3d den yapılmış uçağım yok. Evet baskı süreleri azcık uzun olabilir fakat kalıp basıyoruz biz😎

• Beğen
Tepkiler: Mehmet Kucuksari
Sn hocam size 3.6M uçak vaad ediyorum ben. 😂😂😂 3d den yapılmış uçağım yok. Evet baskı süreleri azcık uzun olabilir fakat kalıp basıyoruz biz😎
Sn kardeşim, sizin kalıp parçalarını basmaktan yazıcım aşındı, laçka oldu :lol: