Hezarfen RC Festivali ve Bitpazarı 7 Haziran 2020

Sumer Yamaner

Moderator
Web sitesi
www.sumeryamaner.com
İlgi Alanı
Uçak
Değerli arkadaşlar, Hezarfen RC Kulübü olarak 7 Haziran'da güzel bir etkinlik düzenliyoruz. Katılımınızla bizleri onurlandırırsanız çok mutlu oluruz...

Başkanımızın duyurusu aşağıdadır:

Her türlü uçak ile uçuş serbest.
Aynı zamanda bir de bit pazarı oluşturacağız....
Dileyen herkes elindeki atıl ürünlerini sergileyip satabilecek...Sergilemek için masalar ve sandalyeler temin edilecektir..(Ücretsiz)
Giriş ücreti yok ÜCRETSİZ
İl dışından gelecek olan arkadaşlarımız Cumartesiden de gelip Ctesi Pazar diledikleri gibi hazırlanabilir ya da uçabilirler...
Pazar günü kapanışa 1 veya 2 saat kala bir after party planlıyoruz,becerebilirsek küçük de bir konserimiz olacak..
Çekilişlerimiz olacak
1 veya 2 adet kutusunda uçak ve bazı elektronik parçalar çekilişte sahiplerini bulacak....
Tüm modelci arkadaşlarımızdan ricamızdır...Sosyal medya hesaplarında Story ve Paylaşımlarında görsellerimizi paylaşarak etkinliğin tüm modelciler tarafımdan duyulmasına destek olalım lütfen...

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Süper bir etkinlik olacaktır eminim! Şimdiden emeği geçenlerin eline sağlık. Tarih benim için çok zor, ama kim bilir, belki de oralarda olurum.

Aynı zamanda bir de bit pazarı oluşturacağız....
Dileyen herkes elindeki atıl ürünlerini sergileyip satabilecek...Sergilemek için masalar ve sandalyeler temin edilecektir..(Ücretsiz)

Bu ürünlerde bir sınırlama olacak mı? Uçak getirmek mümkün olur mu?

,becerebilirsek küçük de bir konserimiz olacak..

Becerebilirsek derken? Sahneye sen mi çıkacaksın ;D

Twitter hesabımda 400bin takipçim var . Paylaşım yaparım tabi ama çekilişlerden benim beğendiğim şeylerle ilgili soğuk çekiliş yaparsak tabi ??
400 bin takipçiye ancak mandal verebiliyoruz! :p

Süper bir etkinlik olacaktır eminim! Şimdiden emeği geçenlerin eline sağlık. Tarih benim için çok zor, ama kim bilir, belki de oralarda olurum.
Bu ürünlerde bir sınırlama olacak mı? Uçak getirmek mümkün olur mu?
Becerebilirsek derken? Sahneye sen mi çıkacaksın ;D
Ürünler RC modelcilikle ilgili olduğu sürece sınırlama yok. Sahneye çıkmayı önerdim ama kabul etmediler nedense...

Bence ayıp etmişler abi :laugh::laugh: Şaka bir yana geçen sene gelemedik ama inşallah bu sene gelebiliriz abi :)
Sen niye üzerine aldınki Mehmet abi :laugh: Açık ve net bir şekilde sadece uçakçıları çağırmış Sümer abi. :lol: :lol: Bilgi toplamak için ajansal faaliyetler yapmaya gidebiliriz ama ondada çok risk var. Sümer abi beni kesin tanır. :lollol:

Bilgi toplamak için ajansal faaliyetler yapmaya gidebiliriz ama ondada çok risk var. Sümer abi beni kesin tanır. :lollol:

Abi sen etkinlik gününde gitme, bir gün önce git, o zaman Sümer abi seni görmez, sorun da olmaz. Sonra İstinyede oturur bir kahve içeriz birlikte :evil:

Abi sen etkinlik gününde gitme, bir gün önce git, o zaman Sümer abi seni görmez, sorun da olmaz. Sonra İstinyede otururbir kahve içeriz birlikte :evil:
Bir gün önce mi gideyim. :D Yok artık, iyice dalgaya vurdunuz herşeyi o kadarda değil. :lollol: :lol:

Gerçi güzel oluyor. :laugh:

Bir gün önce mi gideyim. :D Yok artık, iyice dalgaya vurdunuz herşeyi o kadarda değil. :lollol: :lol:

İstersen bir hafta önce de gidebilirsin ama ben gelirsem sırf etkinlik için gelip geri dönerim Muscat'a, bir hafta kalamam, kahve yalan olur, ondan demiştim :)

Sen niye üzerine aldınki Mehmet abi :laugh: Açık ve net bir şekilde sadece uçakçıları çağırmış Sümer abi. :lol: :lol: Bilgi toplamak için ajansal faaliyetler yapmaya gidebiliriz ama ondada çok risk var. Sümer abi beni kesin tanır. :lollol:
Sen gel, Sümer abin seni sırtında taşır.

Etkinlikle ilgili güncelleme...

BİT PAZARI
İsteyen her modelci ürünlerini ücretsiz olarak sergileyip satabilecek veya takas yapabilecek.

UÇUŞ
Gün boyu serbest uçuş yapılacak
Uçaklarını getirenler ve uçacaklar için sabah uçuştan önce bir briefing yapacağız ve kuralları bildireceğiz.

ÇADIR ALANI
Şehir dışından gelenler için onroad pistinin içinde kamplama,çadır, karavan ile konaklama imkanı sunacağız..

OTOPARK ALANI
Uygun ve sizleri fazla yormayacak şekilde park planlamamızı yapıyoruz. Tabelalara ve görevlilerin ikazlarına uyulması çok önemlidir.

ESKİ MODELCİLERİ ANMA
Modelci camiasından ebediyete intikal etmiş olanları anmak için bir köşe hazırlıyoruz...Bu köşemizde modelciliğe emek verip rahmetli olanların fotolarını koyacağız (Ailerelerinden gerekli izini alarak) onları da anmış olacağız..

YEME İÇME
Gün boyu alanda yeme içmeye yönelik planlamamızı yapıyoruz. Havaalanı bölgesi içinde olduğumuz için alkole izin veremeyeceğiz.

ÇEKİLİŞ
Çekiliş ile aralarında SumeronicsRC ürünlerinin de bulunduğu sürpriz hediyeler sahiplerini bulacaklar.

AFTER PARTY
Gün batımına doğru AFTER PARTY başlayacak ve JASMIN KONSERİ olacak (Jasmin havacılık sevdalısı O SES e katılmış genç bir kadın sanatçı). Hatta belki Fuat Güner de bir kaç parça seslendirecek...

CUMARTESİ
Etkinliğin öncesindeki Cumartesi günü de alanımız konuklarımıza açık olacak ve kurallarımız dahilinde serbest uçuşlar yapılabilecek.

Yeme içme dışında tüm organizasyon ÜCRETSİZDİR.