Hirobo Schweizer s300

Devrim hocam icim ısındı,güzel scale oldu zira çok sevimli hani askeri araçlar gibi vahşi ve ürkütücü değil.hocam belki modelin rotoru pallerin keskinligini yok edecek şekilde üretilmiş olsada ben sahsen ünitesiz uçuş denemesi yapamam istersen brain ikon vbar yada naza gibi bir unute ile kullan derim.konu konuyu acıyor bu multi rotor lar çok eskiden de mevcutdu ki o zamanlar sanirim gyro olmamış olabilir bu rotorlar için bir konu başlığı açmıştın.bir ara copterx 500 size 4 palli rotor almıştık rotorda pal tutucularin yaklasik 1/1.5 mm aşağı yukarı oynadığını gordum bu hic alisik olmadigim bir durumdu o zaman hani klon marka hesabi kalideli degil diye düşündüm oysaki uretici bu rotoru gyrosuzda kullanilabilecegini pal tutuculardaki bu oynamanın pallerin keskinligini yumusatma icin yapildigini söylüyordu.hocam konu nereye gitti yaw yinede hocam pal tutuculari kontrol et eğer hic oynama yoksa bence 401 le ucma derim.cok guzel modelin var kirimsiz ucuslarin olsun videolarla umarım gozlerimiz senlenir hocam.

Evet arkadaşlar sonunda camları yapıştırıp fuselaja son halini verdim. Ön camı vida ile tutturmaya karar verdim. Yan kapı camlarını 5 dakikalık epoksi ile yapıştırdım. Işık kiti uğraştırdı bayağı kablolara hala çeki düzen vermem lazım. Ön kafadaki alt çakar led de yuvasına girmedi onu 3 mm daha küçük led ile değiştirip öyle deneyeceğim. Paller üstüne kaplama yapılmış full ahşap. Köklerine metal plakalar yapıştırılıyor ve vidalar ile sabitleniyor. 50 cm lik üç pal ile bayağı iri bir model oldu. Nereye koyacağız bilmiyorum yer kalmadı valla. :D. Bir kaç tane resim ekliyorum. Son adım decalleri yapıştırmak. Onuda rodajdan sonra yapmayı düşünüyorum.

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

saygılar

Çok şirin ve güzel çok merak ediyorum uçuşunu. Korumasız uçuşlar dilerim

Hayırlı olsun Devrim hocam,merakla bekliyorum uçuşunu zira modelin görünüşü sevimliliği uçuşunu bastırır .