hobbyking

Akan Tekin

acemi helici
İlgi Alanı
Heli
hobbyking den yaptığım alışveriş yolda fakat bugun hobbyking'e girdiğimde paid yazıyor halbuki kargo takip no bile yazıyordu ne olmuş olabilir acaba LX100415592FJ

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

hobbyking

Belki sistemleri çökmüştür son backup dan recovery yaptıklarında belki eski pozisyon görünüyordur tracking number takibe devam et.

hobbyking

Celalettin Yazkan' Alıntı:
Belki sistemleri çökmüştür son backup dan recovery yaptıklarında belki eski pozisyon görünüyordur tracking number takibe devam et.
teşekkürler celalettin abi bende telaş yaptım bi an.

hobbyking

Selamlar,
Yeni bir uçak almayı düşünüyorum fakat kafam karışık :-\
Hk'dan uçak siparişi vermek ne kadar riskli?Şimdiye kadar hiç yurtdışından uçak almadım.Fiyat düşük gösterilse bile gümrük sorunu olabilirmi?

hobbyking

AYKUT AŞLI' Alıntı:
Selamlar,
Yeni bir uçak almayı düşünüyorum fakat kafam karışık :-\
Hk'dan uçak siparişi vermek ne kadar riskli?Şimdiye kadar hiç yurtdışından uçak almadım.Fiyat düşük gösterilse bile gümrük sorunu olabilirmi?
Aykut Bey, uçakcı arkadaşlarımız özellikle gümrük ve kargo nedeni ile uçaklarını yurt içinden temin ediyorlar. Bence HK hala düzelmeyen kargo sevkiyat problemleri ve PTT tüm kargoları kontrol etmesi nedeniyle, özellikle bu dönemde yerinizde olsam HK'dan uçak sipariş etmezdim. Ama nihai karar sizin ;) Her şey yolunda da gidebilir :)

hobbyking

Evet Ptt ve Hk yolumuza taş koyuyorlar bu aralar.Neyse araştırmaya ve beklemeye devam bir süre daha.Teşekkürler

hobbyking

Selamlar hiç "backorder" bir şeyim olmadığı halde bu uyarıyı alma sebebim ne olabilir acaba. Sipariş ettiğim her şey "in stock" tu.

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

hobbyking

Orada da uyarı almıyorsun, sadece açıklama o şekilde, anormal bir durum yok yani ...

hobbyking

yanlışlıkla backorder bir ürün alıp ödedikten sonra farkına varırsan diye öyle bir şey yapmış adamlar. eğer backorder ürün yoksa sorun olmaz. o opsiyonunu kullanmazsın olur biter.

bence bu başlığı sabit konu yapalım :laugh: