Hobbyking sitesinden alışveriş

Kerem Sönmez

Yeni Uye
İlgi Alanı
Uçak
Arkadaşlar merhaba ben uçak malzemeleri satın almak istiyorumda hobbyking den daha önce alışveriş yapan var mı ya da site önericek var mı teşekkürler

Arkadaşlar hobbyking 300 grama kadar pilleri 3 dolar kargo ücretiyle takipsiz olarak gönderiyor. Bilginize … Yanlış hatırlamıyorsam önceden minimum 18 dolar ücreti vardı.

Risk durumu her zaman vardır. 20 gün önce midlanddan takipsiz kargo ile sipariş verdim. Siparişim elime ulaştı.

Ben takipsiz pil aldım 26 günde elime ulaştı. Ancak ulaşmayanlar da var. Risk var yani

Ben geçen yıl 20 Eylül'de sipariş vermiştim hala elime ulaşmadı.Ümidi de kestim zaten bu saatten sonra gelmez.Buhar oldu gitti paket bu nedenle Takipsiz kargoyu önermiyorum.

Aldığın ürün 18 dolar etmiyorsa takipsiz riski göze alınır.Geçiyorsa takipli almak iyidir.Ancak bu demek olmuyor ki kargo güvenle elinize ulaşacak.
Benim takipli kargom dünyayı dolaştı Konya aktarmada buhar olmuştu mesela.
Bu iş tamamen şans işi.

• Beğen
Tepkiler: Mehmet Kucuksari
Aldığın ürün 18 dolar etmiyorsa takipsiz riski göze alınır.Geçiyorsa takipli almak iyidir.Ancak bu demek olmuyor ki kargo güvenle elinize ulaşacak.
Bu iş tamamen şans işi.
Abi seninkide iyimiş :lollol:

Benim kaybolan kargom olmadı ama ümidi kesip 75. Günde teslim edilen oldu

Bu iş tamamen şans işi.

Eğer ürünle elime geçmezse,para iadesi yapmıyorlarmı ? Şimdi ben bütün sistemlerimi oradan almayı düşünüyorum.
Aliexpress gibi bir sistemi yok mu ?

Arkadaşlar hobbykingden yaptığım alışverişte 2 haftadır preadvised yazıyor. Daha önceki alış verişlerimde hiç başıma gelmemişti. Ne anlama geliyor acaba ?

Ekli dosyalar

• Adsız.jpg
    Adsız.jpg
    53.1 KB · Görülme: 18
Arkadaşlar hobbykingden yaptığım alışverişte 2 haftadır preadvised yazıyor. Daha önceki alış verişlerimde hiç başıma gelmemişti. Ne anlama geliyor acaba ?
Normal şartlarda Hobbyking kargonuzu kuryeye verdi, ancak daha o kurye PostNL kargo gönderim merkezine kargonuzu götürmedi demek oluyor.:saygilar:

Hobbykingden pil sipariş ediyorum. Ödeme kısmında kredi kartı bilgilerimi girdikten sonra telefonuma gelen onay kodunu giriyorum. Sonra order failed diye hata veriyor. Farklı kartlardan da denedim. Sonuç aynı. Sizce neden acaba ?

Hobbykingden pil sipariş ediyorum. Ödeme kısmında kredi kartı bilgilerimi girdikten sonra telefonuma gelen onay kodunu giriyorum. Sonra order failed diye hata veriyor. Farklı kartlardan da denedim. Sonuç aynı. Sizce neden acaba ?
Merhaba, bu konuda bende sorun yaşadım ve bayağı kafaya taktım. Daha sonra forumdan yardımcı oldular.
Adres satırındaki bilgiler uzun olduğu için hata veriyor. Kısaltmanız durumunda işlem başarılı olacaktır.
Kolay gelsin.