Hobbyking'de indirim

İlgi Alanı
Heli
Hobbyking multi ve helikopter parçaları ile kitlerde indirim yapmış. Ben pallere baktım bayağı iyi indrimler var. Yine masrafa sokacaklar adamı. Bilginize

Hobbyking'de indirim

evet güzel indirimler var :agreed:

Hobbyking'de indirim

Kds 550 dfc v2 450 tl ye geliyor bedava resmen. O paraya o kalite yok.

550 toplamayi dusunenler kacirmasin.

HTC One_M8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hobbyking'de indirim

Devam eden indirim var bilginize. Yeni konu açmadan buradan yazayım dedim.

Hobbyking'de indirim

İlk dikkatimi çeken ,
RJX Vectron 520 Electric Flybarless 3D Helicopter Kit (Orange) + Kargosuyla 196 $

Hobbyking'de indirim

Mehmet ÖZER' Alıntı:
İlk dikkatimi çeken ,
RJX Vectron 520 Electric Flybarless 3D Helicopter Kit (Orange) + Kargosuyla 196 $

Benimde cok dikkatimi cekti ama sadece cekiyor hahaha

SM-E500H cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Berkay Eğmür' Alıntı:
Benimde cok dikkatimi cekti ama sadece cekiyor hahaha

Hahaha tam senlik kardo, kırbaçlık ;D

Hobbyking'de indirim

Mehmet ÖZER' Alıntı:
Hahaha tam senlik kardo, kırbaçlık ;D
Kardo model alma planım olsa ona ayırmış bi bütçem olsa ya da elimde buna uygun elektronık olsa 1 dakka düşünmez alırdım ama şuan imkansız :)

Hobbyking'de indirim

Berkay Eğmür' Alıntı:
Kardo model alma planım olsa ona ayırmış bi bütçem olsa ya da elimde buna uygun elektronık olsa 1 dakka düşünmez alırdım ama şuan imkansız :)
O zaman Forza'ya devam kardeşim darısı başıma :p

Hobbyking'de indirim

Siz genç kardeşlerime, beni yanlış anlamayacağınızı umarak bir tavsiyede bulunacağım,

Türkçemiz özünde çok güzel bir dil ve kulağada aslında çok hoş gelen bir dildir.Nadir güzel dillerdendir.
Güzel Türkçemize sahip çıkalım.Birbirimize "Kanka, Bro, Kardo, Karga" gibi deyimlerle hitap etmeyelim tavsiyesinde bulunmak isterim sizlere,
Uygulayıp uygulamamak size kalmış gençler ama cidden Türkçesi daha güzel,

Birine kardeşim, kardeş diye kulağa çok güzel gelen bir kelime, "Kardo" ile hem itici, hem Türkçe ile veya başka bir dil ile alakası olmayan, kulağada kaba gelen bir hale dönüşüyor...

Hobbyking'de indirim

Evrim SUTEL' Alıntı:
Siz genç kardeşlerime, beni yanlış anlamayacağınızı umarak bir tavsiyede bulunacağım,

Türkçemiz özünde çok güzel bir dil ve kulağada aslında çok hoş gelen bir dildir.Nadir güzel dillerdendir.
Güzel Türkçemize sahip çıkalım.Birbirimize "Kanka, Bro, Kardo, Karga" gibi deyimlerle hitap etmeyelim tavsiyesinde bulunmak isterim sizlere,

Birine kardeşim, kardeş diye kulağa çok güzel gelen bir kelime, "Kardo" ile hem itici, hem Türkçe ile veya başka bir dil ile alakası olmayan, kulağada kaba gelen bir hale dönüşüyor...
Haklısın Evrim abi [emoji106] dikkat edicem.

Hobbyking'de indirim

Evrim SUTEL' Alıntı:

Merhaba Evrim abi, ben Türkçe ögretmeniyim,

Tavsiyeniz için çok teşekkür ederim ama maalesef ben sizinle aynı görüşte değilim , kendi değerlerimize sahip çıkmak temalı güzellemeler konusunda haklısınız ama burada Türkçe dilinin dünyadaki yeri belli etimolojisi belli,Latin harfleri üzereni çakılan bir diliz kusura bakmayınız öyle ahım şahım bir dilimiz yok maalesef ,nadir güzel dillerden de değiliz en azından evrensel dil okullarına ve komitelere göre :saygilar:

Kardo,kanka muhabbetine de gelirsek ortada Türkçemize ait yanlış bir kullanım yok, "karındaş" kelimesi de zaman içerisinde değişerek kardeş kelimesi halini aldı sonuçta.Birisine kardeşim demek ne kadar güzelse kardo , kanka demek de o denli güzel diye düşünüyorum.Sonuçta bu samimiyeti aktaran bir kelime sadece.Ve dilimizin içerisinde oluşan özgün kullanımlar. Bir spiker değil mesela. Made İn Turkey :)

Tekrardan uyarınız için teşekkürler,forumumuzda yerleşmiş olan Türkçe bilinci hepimizi mutlu ediyor gerçekten saygılar :saygilar: