Hüseyin Beye teşekkürler

Mesut AKIN

RcFanatik
İlgi Alanı
Uçak
Hüseyin bey geçenlerde açtığım RC panodan aldığım bir ürün konusunda çokmu ileri gittim acaba :D bir an kendimi kötü hisettim oakdar güzel paketlemişsinizki :) elinize sağlık :) forum huzurunda teşekkür etmek istedim :)

iban numarası veya banka hesap no özel mesajla atarsanız sevinirm :)

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Hüseyin Beye teşekkürler

Tekrar sana ve Hüseyin Bey'e hayırlı olsun üstad.
İnsanın içi açılıyor gerçekten, Hüseyin Bey elinize sağlık. :saygilar:

Hüseyin Beye teşekkürler

:embarras: Mesut bey sağlam ulaşsın diye biraz özen gösterdim sadece... güle güle kullanın ürünleri....

Hüseyin Beye teşekkürler

Türker Akgün' Alıntı:
Tekrar sana ve Hüseyin Bey'e hayırlı olsun üstad.
İnsanın içi açılıyor gerçekten, Hüseyin Bey elinize sağlık. :saygilar:

abi paketi görünce çok şaşırdım :D paketleme çok iyi gerçekten :D mağzadan almışım gibi :D yalnız birden kendimi kötü hissettim .ünkü dün Hüseyin bey ücretini göndermeyin önce servoları kontrol edin sonra yollarısınız dediya :( rc panodaki arkadaş etkiledi bizi biraz :D

Hüseyin Beye teşekkürler

Hüseyin OLGUN' Alıntı:
:embarras: Mesut bey sağlam ulaşsın diye biraz özen gösterdim sadece... güle güle kullanın ürünleri....

ilginiz için çok teşekkür ederim Hüseyin bey :) mahçup ettiniz beni, iban numarası alabilirmiyim ödeme için :)

Hüseyin Beye teşekkürler

abi büyütülecek bi şey yok... siz beni mahçup ettiniz... :embarras: özelden attım ıban ı.... %p

Hüseyin Beye teşekkürler

Alana da satana da hayırlı uğurlu olsun :thumbup:

Hüseyin Beye teşekkürler

Hüseyin abiden paketleme dersi almamız lazım :) Hayırlı olsun abi iki tarafada

Hüseyin Beye teşekkürler

Paket değil sanat eseri , her şekliyle itina ve özen kokuyor.Alana da satana da hayırlı olsun inşallah... :saygilar:

Hüseyin Beye teşekkürler

yalnız paketleme kutusu Ego-T elektronik sigara kutusu :D benimki ile aynı marka :D

Hüseyin Beye teşekkürler

Mesut AKIN' Alıntı:
yalnız paketleme kutusu Ego-T elektronik sigara kutusu :D benimki ile aynı marka :D

evet bir zamanlar kullandığım ama bi faydasını göremediğim elektronik sigara paketii ... bi tek paketi işe yaradı.. buda sevindirici... :D

Hüseyin Beye teşekkürler

Hüseyin OLGUN' Alıntı:
Mesut AKIN' Alıntı:

evet bir zamanlar kullandığım ama bi faydasını göremediğim elektronik sigara paketii ... bi tek paketi işe yaradı.. buda sevindirici... :D

önce kafada bitirmek gerekiyor :) ben böyle bıraktım gerçi benz aten haftada 1 paket , günde en fazla 4 dal sigara içiyordum eşimin bırak demesi üstüne bikaç defa deneyip bırakamamıştım sonra bu elektronik sigarayı alıp bıraktım :) ama tabi bırakıcam diye yola çıkmak çok faydalı :)

Hüseyin Beye teşekkürler

inşallah bizde bir gün gerçekten isteyerek bir adım atarız da bırakırız...

Hüseyin Beye teşekkürler

En kısa zamanda bırakmanızı dilerim.sigara az veya çok içerek insanın kendisine yapabileceği en büyük kötülüklerden biridir.