İki yönlü ESC ayarı yapma

Muhammer Çelik

Yeni Uye
İlgi Alanı
Uçak
Merhaba değerli hocalarım, elimde AT9S Pro kumanda ve iki yönlü bir ESC var. iki yönlü ESC'nin yapısı dolayısı ile motorun durması için throttle çubuğunu %50'ye getirmem gerekiyor. Altına indirdiğim zaman geri, üstüne çıkardığım zaman ileri dönüyor motor. Geriye gitmesini istemediğimden dolayı kumanda üzerinden ayar yapmak istiyorum. Nasıl yapabilirim? Nerededir bu ayar?

Gaz eğrisi şu an muhtemelen 0,25,50,75,100 şeklindedir. Bunu 50,50,50,75,100 olarak bir dener misiniz ?

Esc programında sadece ileri varsa ESC programı ile yapabilirsiniz. Kumanda ile ayarlama imkanı sanıyorum yoktur. ESC modelini paylaşırsanız daha kesin sonuç olur.

• Beğen
Tepkiler: Mehmet Kucuksari
Esc programında sadece ileri varsa ESC programı ile yapabilirsiniz. Kumanda ile ayarlama imkanı sanıyorum yoktur. ESC modelini paylaşırsanız daha kesin sonuç olur.
ESC modelim bu.
Gaz eğrisi şu an muhtemelen 0,25,50,75,100 şeklindedir. Bunu 50,50,50,75,100 olarak bir dener misiniz ?
Kumanda da araç modunu seçtikten sonra o ayar yok oluyor garip şekilde. Başka bir ismi olabilir mi?