IMAC, "International miniature aerobatic club" Kapsamli Rehber

Yarışma sonrası, sevgili dostumuz Mete'nin ısrarlarına dayanamadım ve onun uçağı ile biraz eğlendik...

Kumandasını benim tepsiye adapte etmeye çalıştık . X20 Pro' nun eni benim kumandadan çok ufak olunca sağına soluna altına ambalajlar vs uydurduk... Kumanda çubuklarını benim jetiden söktük vs... Tanımadığım bir motor curve'ü, expo ve rate ler ile bu kadar çıktı uçuş anca :)

Keyifli seyirler
Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Tebrikler kardeşim, nice başarılar diliyorum.
Çok sevdiğim bir söz var, tam senlik, çalışan kazanır, elması kızarır.

Şu 0 puanlık hareketlere 9 puanlar verilmesi ben de ufak bir tebessüm oluşturdu ve planörcülüğe geçiş dönemimi hatırlattı :)
Planöre ne zaman başlıyorsun :D

Tebrikler kardeşim, nice başarılar diliyorum.
Tesekkur ediyorum guzel insan... Geldigine de seni gordugume de sevindim...:)
Çok sevdiğim bir söz var, tam senlik, çalışan kazanır, elması kızarır.
Valla Elma'yi bilmem, ama Elmaciklarimin kizardigi kesin...
Şu 0 puanlık hareketlere 9 puanlar verilmesi ben de ufak bir tebessüm oluşturdu ve planörcülüğe geçiş dönemimi hatırlattı :)
Gidi gidi etmek yok, otur hocam hakem koltuguna :) Herseyi devletten beklemek olmaz di mi ?

Planöre ne zaman başlıyorsun :D
Ne zaman bitirdiydim ki ? :laugh: Hep gonlumuzde planorler...

Yarışma sonrası, sevgili dostumuz Mete'nin ısrarlarına dayanamadım ve onun uçağı ile biraz eğlendik...

Kumandasını benim tepsiye adapte etmeye çalıştık . X20 Pro' nun eni benim kumandadan çok ufak olunca sağına soluna altına ambalajlar vs uydurduk... Kumanda çubuklarını benim jetiden söktük vs... Tanımadığım bir motor curve'ü, expo ve rate ler ile bu kadar çıktı uçuş anca :)

Keyifli seyirler
Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol
Spinere bir kalem olsaydı imzada atılırmış:bravo::bravo::bravo:

• Beğen
Tepkiler: Türker Akgün
Daha ne olsun kardeşim. :heartxf::bravo::thumbup: Başka yerde bunları söyleme, döverler adamı. :lollol::lol:

• Beğen
Tepkiler: Türker Akgün