imax b6 80w Sarj problemi

mmg

Yeni Uye
Selamun Aleykum Arkadaşlar imax b6 şarj aletini araba aküsüne taktım. Bir süre şarjdan sonra kapandı. Adaptörle denedim sonuç çalışmıyor. Yardımcı olursanız sevinirim.

imax b6 80w aküye taktım

Kullandığın adaptörün özellikleri nedir? Adaptörün sağlam olduğundan emin miyiz peki ?

Sent from my iPhone using Tapatalk

evde şarj ediyorum sorun olmuyordu taaaki araba aküsü ile şarj etmeyi deneyene kadar. Arabanın kaputu açıp aküye bağladım baktım şarj alıyor bir süre sonra kapanmış imax dedim herhalde aküden falandır diye önemsemedim eve geldim adaptörü ile denedim yine çalışmadı olay böyle gerçekleşti

Muhammet Mustafa Gül' Alıntı:
evde şarj ediyorum sorun olmuyordu taaaki araba aküsü ile şarj etmeyi deneyene kadar. Arabanın kaputu açıp aküye bağladım baktım şarj alıyor bir süre sonra kapanmış imax dedim herhalde aküden falandır diye önemsemedim eve geldim adaptörü ile denedim yine çalışmadı olay böyle gerçekleşti
Bu durumda evdeki adaptörün hala sağlam olduğunu farz edersek, şarj cihazının girişinde bir sıkıntı olmuş olabilir.

Aşağıdaki video benzer sorun yaratan İmax B6 ait. Sen de içini açıp kontrol edebilirsin böyle yanan bir eleman var mı diye. Eğer varsa elektronik tamircilerinden yardım alabilirsin.

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

teşekkür ederim mehmet abi