Incelemeye giden kargo

Akan Tekin

acemi helici
İlgi Alanı
Heli
Arkadaslar turnigy kumandam gümrükte takıldı kim de gözüküyor 03.06.da gelmiş gözüküyor alıcıya ihbar gönderildi yazıyo kargo takip sisteminde ama bana bir bilgi gelmedi bi kaç numara verdiler 2 gündür verilen numaraların hiçbiri açmıyor ne yapmak lazım bilgisi olan varmı

Incelemeye giden kargo

Vaktiniz var ise Akan Bey bizzat kendiniz gidin diyeceğim :embarras:

Ynt: Incelemeye giden kargo

Hk dan aldiysaniz hk hep takiliyor sebep fiyatin dusuk gosterilmesinden dolayi vergi kacirma olayini sebep gosterek tr hobi magazasi ismi lazim degilin tas koymayi amaclamasi.

Turkcell T20 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Ynt: Ynt: Incelemeye giden kargo

İ.ERİNÇ SALMAN' Alıntı:
Hk dan aldiysaniz hk hep takiliyor sebep fiyatin dusuk gosterilmesinden dolayi vergi kacirma olayini sebep gosterek tr hobi magazasi ismi lazim degilin tas koymayi amaclamasi.

Evet hk dan aldim

Abi gidip almayi dene bence fiyat dusurme yapmadiysan sorunsuz alirsin.1-2 tl islem ucreti alirlar o kadar

Ynt: Ynt: Incelemeye giden kargo

İ.ERİNÇ SALMAN' Alıntı:
Abi gidip almayi dene bence fiyat dusurme yapmadiysan sorunsuz alirsin.1-2 tl islem ucreti alirlar o kadar

Kendim gidip bakıyım teşekkürler yardımlarınız için

Bugün HK dan alınmış JR DSX9-2 kumanda gümrüe takılmadan geçti fiyatı 470dolar ama daha önce 50 dolarlık motor takıldı, gümrükte işler nasıl yürüyor çok merak ediyorum :D

HTC One X cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Mesut AKIN' Alıntı:
Bugün HK dan alınmış JR DSX9-2 kumanda gümrüe takılmadan geçti fiyatı 470dolar ama daha önce 50 dolarlık motor takıldı, gümrükte işler nasıl yürüyor çok merak ediyorum :D

HTC One X cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi
Bunu çözene zatene NOBEL ödülü vereceklermiş üstad :lol:

Nobel odulumu bekliyorum o zaman:) f(x)=x²³⁴+ln2*2013-10⁴ x={order no sayi degeri toplami} bu islem sonucunun pozitif negatif olmasina gore.:D tabi yersen:D O0 >:D

Arkadaşlar ne ptt miş 3 gündür gelen kargonun akıbetini öğrenmeye çalışıyorum.Bir sürü numara aramışımdır bir kişi bile açmazmı kardeşim telefonu ptt nin hiç bir numarasına ulaşılamıyor çalıyor kimse açmıyor sadece kargom nerede diye sormak için 3 gündür uğraşıyorum

Bugun kargomu aldim arkadaslar

Teşekkürler mehmet bey şimdi sizden ricam 9xr için v922 ayarları lazım.

Incelemeye giden kargo

Ohhh , geçmiş olsun Akan Bey , sizin şu kargo stresi beni bile buradan etkilemişti :laugh:...Geldiğine çok sevindim , hayırlı uğurlu olsun , güzel uçuşlarda görmek dileklerimle... :saygilar: