IRCHA 2017 'da neler olmus

Takumi karbon fiber kiti 2900 dolar , normal fiberglass kanopili 2000 dolar . Sadece siparişle üretiliyor.

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

İlker Sönmez' Alıntı:
Takumi karbon fiber kiti 2900 dolar , normal fiberglass kanopili 2000 dolar . Sadece siparişle üretiliyor.
Şimdi bunun iç kısmı şu şekilde değil mi ?

Takumiye asik oldum!! [emoji7][emoji7]

Benim heliler satilik! [emoji1]

İlker Sönmez' Alıntı:

Hey Maşallah :) Vitrinde durması bile 10000 tl :)

Konu takumi ye kaydı, o zaman biraz daha görsel verelim de forumda da bulunsun :)

Motoru yan koymak için bu kadar ek aktarım elemanına gerek varmı o da ayrı bir konu . Bu makinayı güzel gösteren başlıca etken bence yandan çıkan iniş takımları. Tabi ne kadar dayanıklı olacağı biraz su götürür.

Konusu var hf de, dokuz sayfa yazmışlar da yazmışlar... Yazanlar da tutar mı tutmaz mı, parça temini, otorotasyonda ne olur bilmem ne... Mantıklı yaklaşanlar olmuş, butik olur, seyirlik olur, hor kullanmaya gelmez falan demişler.

Orası dayanır mı, burası gerekli midir bunlar bu tip heliler için tartışma konusu olmamalı bence de. Fiyatı böyle olan bir heli Banshee, Henseleit, vb. muamelesi görmeli; "Takumi sahibiyim" tatmini yeterli gelmeli :)

Otorotasyon seven gitsin Jonas gibi 690sx alsın. Parça temini düşünen gitsin herkes gibi Goblin alsın. Takumi alan da bunları düşünmesin, bunları dert etmesin. Farklı tasarımıyla, klas görünümüyle, prestijiyle, sahibine verdiği sahip olma tatminiyle mutlu olsun :D

Bencede bu heli daha çok prestij, karizma, görsellik işi...Youtubeda bile anca 8-10 tane videosu var.Ben bu heliyi alsam sadece görsellik açısından scale olarak uçardım. Belki 1-2 taklada atarım. Yalnız en azından yedek parça imkanı sunsalar ve sipariş üzerine olmasa iyi olurdu.... Mesela velos 880 inde 2000 dolar civarı fiyatı var. Ama bu imkanları sunuyor.

Compass tan Sebastian bir derleme hazırlamış;

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Takumi severlere video gelsin bu sefer :)

Orantısız güç kullanımı bu takumicilerin yaptığı.

SM-A710F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Güzel makina. :coolxf:

Alsaz birtane kaça patlar bu. :laugh:

Animasyonlu ve üzerinde notlu "Montaj" videosu gerçekten güzel hazırlanmış :thumbup:

Alacak yeri bile bulamıyorum ben daha, facebook çıkıyor oda bende yok. Varsa bilen bir link atarsa güzel olur face harici.

SM-A710F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi