İşinize yarayabilir ilan.

Mustafa karbuz

Yeni Uye
İlgi Alanı
Hiçbiri
Arkadaşlar iyi akşamlar bir ilan gördüm fiyatını araştırdım ucuz sanırsam.İlgilenen olursa satıcıdan elden alıp kargoya verebilirim veya kendim için alabilir miyim kaçmaz bir fırsat mı fikirleriniz nedir.
Fiyatları 4 motor 200 tl.
Escleri de 4 tane 180 tl.

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Arkadaşlar iyi akşamlar bir ilan gördüm fiyatını araştırdım ucuz sanırsam.İlgilenen olursa satıcıdan elden alıp kargoya verebilirim veya kendim için alabilir miyim kaçmaz bir fırsat mı fikirleriniz nedir.

Hocam Fiyat nedir acaba.

• Beğen
Tepkiler: Mustafa karbuz

Motorların durumu nasıl ona bakmak lazım ne kadar zorlanıldı dikkatli kullanıldı mı vb ben kablolarına ve dış rengine baktığımda baya kullanılmış ve özensiz kullanılmış gibi geldi. Bazı kablolar baya incelmiş duruyor sanki kabloyu sökmek için kesmek veya lehimini ısıtıp sökmek yerine direkmen kablolardan tutup çekmişlerde kablonun bir kısmı karşıda kalmış gibi hiç hoş olmayan bir his uyandırdı

Motorların durumu nasıl ona bakmak lazım ne kadar zorlanıldı dikkatli kullanıldı mı vb ben kablolarına ve dış rengine baktığımda baya kullanılmış ve özensiz kullanılmış gibi geldi. Bazı kablolar baya incelmiş duruyor sanki kabloyu sökmek için kesmek veya lehimini ısıtıp sökmek yerine direkmen kablolardan tutup çekmişlerde kablonun bir kısmı karşıda kalmış gibi hiç hoş olmayan bir his uyandırdı
Haklısınız sormak lazım sağolun hocam.

Hocam banggood'dan vergi ve kargo dahil 270tl, eğer kupon ya da jeton filan varsa daha ucuza da gelir. Benim jetonlarım olduğu için 240 TL ye alabiliyorum, yani çok uygun değil ama gene almak isterseniz karar sizin tabi.
İkinci el olduğu düşünülünce fiyatı normal o zaman. İlerde almayı düşünüyordum ucuz diye alacaktım vazgeçtim hocam çok sağolun.

Bazen maceraya dalmak gerekir. Hobinin bir parçası.

Yakın zaman için hava araçları konusunda bilgi ve bütçe eksikliğim var sağolun hocam.?
Hocam bir hevesle bu hobiye başlayan genç arkadaşların ben de dahil temel sorunu bu. Teorik bilgi var ama pratiğe geçirecek malzeme yok. Tavsiyem hevesinizi hiç kaybetmeyin bir gün bir şekilde yeni bir model yapabilecek kapı size açılır. Belki 3 gün sonra veya 3 hafta belkide 3 yıl sorna kısaca 3 vakte kadar diyelim

Hocam bir hevesle bu hobiye başlayan genç arkadaşların ben de dahil temel sorunu bu. Teorik bilgi var ama pratiğe geçirecek malzeme yok. Tavsiyem hevesinizi hiç kaybetmeyin bir gün bir şekilde yeni bir model yapabilecek kapı size açılır. Belki 3 gün sonra veya 3 hafta belkide 3 yıl sorna kısaca 3 vakte kadar diyelim
İlk modelimi ve uçuşumu Kırımlı bir şekilde yaptım, takibi malzemeleri toplamam ve imal edilen süre tam 2 yıl sürmüştü, sabırlı olmak bu işin doğası.