İskender Yenimol İstanbul'dan Selamlar

zevkle geliriz abi geçen sefer çok güzeldi mangal,alan v.s

Iskender hosgeldin :laugh: Seni burda gormek ne guzel :)

Umarim bilgilerinden bizi esirgemezsin ;)

Iyi forumlar :)

Erman Yaman' Alıntı:
Iskender hosgeldin :laugh:
Erman Bey nerelerdesin ya, yaşıyor musun ? Geçenlerde Turker ile kulaklarını cinlattik Erman Bey de kayıplara karıştı diye :laugh:

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Erman Bey nerelerdesin ya, yaşıyor musun ? Geçenlerde Turker ile kulaklarını cinlattik Erman Bey de kayıplara karıştı diye :laugh:

eyvallah erman forumdan geçte olsa haberimiz oldu damladık ;)

Hoşgeldin abi. İyi forumlar dilerim.

Yasiyorum Mehmet abi, sukur :)

Biraz islere guclere yogunlastim, bi de hobbyking paketim 85km yakinima kadar gelip singapura geri yollaninca, helim ve hayallerim yarim kaldi. Biraz uzaklasmam ondan. Ama soz verdigim Aurora videolarina yakinda devam edecegim :) HP-22 elime ulasti, modul, kumanda, alici guncellemelerini anlatacagim)

Birde HT8 modul aldim, simdi TR de, yakinda elime ulasacak. BNF olarak v922 veya muadillerinden alabilecegim bir firma biliyor musunuz bu arada?

Turker'e de selamlar cok :) Insallah nasip olur da, tanisiriz.

Anladım kadarı ile kargo harici herşey yolunda, önemli olanda o zaten %p Sen ve işlerin yolunda olduktan sonra gerisi detay ;) Müsait zamanlarında foruma girip, bir selam vermen bile bizler için yeterli :)

Az önce Türker ile görüştüm selamını ilettim. Onun da sana selamı var. Çok şükür herşey yolunda. Büyük ihtimal yarın hastaneden çıkacaklar gibi :)

V922 ne yazık ki şu aralar BNF olarak satılmıyor. Çok kısa bir süreliğine yanlış hatırlamıyorsam $80 gibi yüksek sayılabilecek bir fiyata satıldı. Yüksek diyorum zira içinde 2 adet pil, yedek ana pal ve kuyruk pali ve en önemlisi de şarj cihazı olmadan satılmıştı :-\

Ben olsam $15 daha verip RTF olan seti alırım. Sonra istersen kendi kumandan da HT-8 ile ayarlayıp uçarım. Keşke $60 gibi bir rakama BNF olarak satılsa ama onlarda biliyorlar piyasayı. RTF olarak bile fiyat uygun olunca BNF piyasaya sürmediler ne yazık ki :embarras:

Bu arada senin Türkiye iznin ne zaman ? Nasıl olsa Istanbul üzerinden gidersin Izmir'e. Olmadı bir gün misafirimiz olursun, hem de bu vesile ile tanışmış oluruz senle. Hafta sonu olursa akşama kadar buluşmaya gider, akşama da otobüs ile seni yolcu ederiz güzel İzmir'imize ;)

Erman Yaman' Alıntı:
Yasiyorum Mehmet abi, sukur :)
...Turker'e de selamlar cok :) Insallah nasip olur da, tanisiriz.

Erman özlettin valla kendini. Mehmet abiyle kulaklarını çınlattık geçen günlerde. :)

Herşeyin yolunda olduğuna sevindim. ;) İnşallah görüşürüz eğrisini doğrusuna denk getirip. :D

Bu arada senin Türkiye iznin ne zaman ? Nasıl olsa Istanbul üzerinden gidersin Izmir'e. Olmadı bir gün misafirimiz olursun, hem de bu vesile ile tanışmış oluruz senle. Hafta sonu olursa akşama kadar buluşmaya gider, akşama da otobüs ile seni yolcu ederiz güzel İzmir'imize ;)

Mehmet abi, nazik davetin icin cok tesekkur ederim) Agustos sonrasi gibi belki gelecegim, gelirsem bulusmayi cok isterim.)

Türker Akgün' Alıntı:
Erman özlettin valla kendini. Mehmet abiyle kulaklarını çınlattık geçen günlerde. :)

Herşeyin yolunda olduğuna sevindim. ;) İnşallah görüşürüz eğrisini doğrusuna denk getirip. :D

Turker, hersey yolunda sukur) Bende ozledim acikcasi. Daha fazla aktif olmaya calisacagim)

Selamlar)