Ispartadan Selamlar

murdock87

Gelme la gelme gümrüğe düı.. Totem yapıyom :)
Merhabalar :saygilar:

Adım Gökhan YILDIRIM 27 Yaşındayım Bir bankada güvenlik görevlisi olarak çalışıyorum. Bende çoğu insan gibi heli meraklısıyım.
Üstün körü genel bir araştırma sonucu epey zahmetli ve pilotajlığı oldukça zor epeyde masraflı bir hobi olduğu açıkça ortada ama çok eğleneceğim kesin :eek: bakalım becerebilecekmiyim zaman gösterecek.
Ayrıca forumda tecrübelerini değerli bilgi birikimlerini biz çaylaklarla paylaşan yol gösteren üstadlarıma çok teşekkür ediyorum ellerinize sağlık.

Nice kırımsız uçuşlara :coolxf: :bravo:

Herkese iyi forumlar

Hoşgeldiniz gökhan bey.
keyifli forumlar dilerim.
sabir, emek ve çalışma üçlüsünü terketmediginiz sürece hem zevk alir hem de basarirsiniz insallah :)

Ispartadan Selamlar

Teşekkür ederim ibrahim bey real flight 4 pc ye kuruldu v977 şiparişi verildi hadi bakalım hayırlısı fakat yeni farkettim simülasyon girişi yokmuş kumandada bende yedek parça aldim forumdaki tavsiyelere uyaraktan :) sabırsızlıkla bekliyorum bakalım nezaman gelicek 1 ayı bulur heralde banggood dan sipariş verdim beklemedeyim :evil: :evil: :bravo: :bravo: :halay: :RCKolik:

Ispartadan Selamlar

Aramiza hosgeldin Gokhan :thumbup:

Madem yeni basliyorsun o zaman su konu tam sana gore ;)

Bu arada Mehmet arkadasimiz gibi Ispartada yasayan aktif uyelerimiz var. Mutlaka onlarla en kisa sure icerisinde tanismani tavsiye ederim ;)

Ispartadan Selamlar

Hoşgeldiniz.

Ispartadan Selamlar

Hoşbulduk abi :) mehmetle tanıştık benim demir yusufcuk gelsin :lollol: bi hafta sonu kaçıcam yanına kısmetse sizin toplanma günlerini de yakından takip edicem yakınız epey senin gibi bi üstada yakın olmak büyük şans benim için belki bi hafta sonu süpriz yaparım bi çayını içeriz müsait olurda uygun görürsen :)

Ispartadan Selamlar

Gökhan YILDIRIM' Alıntı:
Hoşbulduk abi :) mehmetle tanıştık benim demir yusufcuk gelsin :lollol: bi hafta sonu kaçıcam yanına kısmetse sizin toplanma günlerini de yakından takip edicem yakınız epey senin gibi bi üstada yakın olmak büyük şans benim için belki bi hafta sonu süpriz yaparım bi çayını içeriz müsait olurda uygun görürsen :)
Ben aslan Burdurluyum ama yillardir Kocaelinde yasiyorum. Sayet usenmez ve uzak gelmez buralara gelebilirsen seve seve cay hatta yemek bile ismarlariz sana Gokhan ;)

Ispartadan Selamlar

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Ben aslan Burdurluyum ama yillardir Kocaelinde yasiyorum. Sayet usenmez ve uzak gelmez buralara gelebilirsen seve seve cay hatta yemek bile ismarlariz sana Gokhan ;)
Ne demek mehmet abi tabiki gelirim ama önce forumda incelemem ve ögrenmem gereken çok şey var yeni oldugum için terimler vs teknik konular epey karışık geliyo yanlız herseyi en ince ayrıntısına kadar özene bezene anlatmışşınız gerçekten helal olsun ellerinize sağlık abi iyi forumlar :agreed: :agreed: :thumbup:

Ispartadan Selamlar

Hoşgeldin tekrardan :) Isparta'da 3. Helikopter modelcimiz oldunuz :)

Ispartadan Selamlar

Gökhan hoşgeldin , heli meraklısı ve yakın mesafeden yeni katılan arkadaşlar beni çok mutlu ediyor.Şimdilik önerileri uygula , havalar ısınıyor , Burdur da haftasonları buluşmalarımız oluyor...Seni haberdar ederim......... :saygilar:

Ispartadan Selamlar

Hakan Ülgenalp' Alıntı:
Gökhan hoşgeldin , heli meraklısı ve yakın mesafeden yeni katılan arkadaşlar beni çok mutlu ediyor.Şimdilik önerileri uygula , havalar ısınıyor , Burdur da haftasonları buluşmalarımız oluyor...Seni haberdar ederim......... :saygilar:

Hakan abi , sizin yanınıza artık hep beraber gelicez :)

Ispartadan Selamlar

Haberdar edeceğim Mehmet , ama önce mutlaka bir Kocaeli yapmam lazım..... :D

Ispartadan Selamlar

Hoşgeldiniz Gökhan Bey,

Bu hobiyi keyifle yapacağınıza inanıyorum. Şimdiden kırımsız uçuşlar dilerim.

Keyifli forumlar. :saygilar: