İstanbul Büyükçekmece'den

selamlar :)

Adı : Mustafa
Soyadı : Karakaya
Nereden : İstanbul Güngören / Büyükçekmece
Mesleği : Öğrenci
Hangi RC Model ile ilgileniyorsunuz (Heli/Uçak/Quadro/FPV/Araba..) : Helikopter
Var ise Modelcilik Tecrübeniz: Hiç olmadı
Forumumuzu Nerden Duydunuz ? : Nette dolanırken rastgeldim
Kullandığım Model(ler) : Daha olmadı , inş olur :halay:

Büyükçekmece'den

Hoşgeldiniz... Forumun ağır topları Yozgatta festivalde, o yüzden biraz sakin :) Forum bir derya.. Her türlü bilgiye ulaşabilirsiniz.. Cevabını bulamayacağınız soru yok gibi ama yine de olursa size herkes yardımcı olur.. Selamlar...

Hoşgeldin Mustafa,

Biz forumda birbirimize hitap ederken Nick Name kullanmıyoruz. Forumda kalıcı olmayı düşündüğüne göre sana " Heysanadiyom " diye hitap etmemizi istemiyorsan bence en azından ismini kullanabilirsin sende. ;)

Keyifli forumlar. :saygilar:

Adı : Mustafa
Soyadı : Karakaya
Nereden : İstanbul Güngören / Büyükçekmece
Mesleği : Öğrenci
Hangi RC Model ile ilgileniyorsunuz (Heli/Uçak/Quadro/FPV/Araba..) : Helikopter
Var ise Modelcilik Tecrübeniz: Hiç olmadı
Forumumuzu Nerden Duydunuz ? : Nette dolanırken rastgeldim
Kullandığım Model(ler) : Daha olmadı , inş olur :halay:

Aramıza hoşgeldiniz Mustafa Bey. Keyifli Forumlar.

Aramıza hoşgeldin mustafa forumda oldukça detaylı amlatimlar var. Multiwii karti konusunda da benim baya tecrubem oldu seve seve yardımcı olurum.

GT-I8190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

hakan daşpınar' Alıntı:
Aramıza hoşgeldin mustafa forumda oldukça detaylı amlatimlar var. Multiwii karti konusunda da benim baya tecrubem oldu seve seve yardımcı olurum.

GT-I8190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Herkese çok teşekkürler , terimlere yeni yeni alışıyorum , :laugh: Boş zamanımda okuyabildiğim kadar okuyacağım ... multiwii ne demek anlamadım yalnız

v977 ile başlamış bulunuyorum , bugün hower yaptım azıcık ama ufak bi sorun var , heli sola yatıyor bariz bi şekilde , trimleri sona dayadım ona rağmen sıkıntılı :halay:

Mustafa öncelikle aramıza hoşgeldin. Arada sırada Hezarfen de buluşma gerçekleştiriyoruz. Hezarfen sana yakın buluşma gerçekleşmeden sana özel mesaj atarım müsait olursan gelirsin.

ismail ŞENCAN' Alıntı:
Mustafa öncelikle aramıza hoşgeldin. Arada sırada Hezarfen de buluşma gerçekleştiriyoruz. Hezarfen sana yakın buluşma gerçekleşmeden sana özel mesaj atarım müsait olursan gelirsin.

İnş gelirim , kocaeli buluşmasına gelmeyi çok istedim nasip olmadı ...