İstanbul içi model uçak ücreti mukabilinde pilot

Bana randevu vermezler diye aramadım. Uçurduğum son uçak bölünerek çoğalma yoluna gitmişti :laugh:
Malumunuz günümüzde her şey ortaya saçıldı ve ifşalar arttı, maden böyle bir ifşa da Eskişehir ekibinden gelsin:evil::evil::evil::evil:
@Emre Kaman kardeşim müsaadenle, sanırım tam yeri ve zamanı şuan, affına sığınarak yayınlıyorum:lollol::lollol::lollol:

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Son düzenleme:
Malumunuz günümüzde her şey ortaya saçıldı ve ifşalar arttı, maden böyle bir ifşada Eskişehir ekibinden gelsin:evil::evil::evil::evil:
@Emre Kaman kardeşim müsaadenle, sanırım tam yeri ve zamanı şuan, affına sığınarak yayınlıyorum:lollol::lollol::lollol:

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Üzücü tabi bu şekilde şeyapınca. Ben bölünerek falan diye idare etmiştim. 1/3500 oranında bölündüğünü söylememiştim. Neyse..

Uçağı bu yüzden seviyorum. Paramparça oluyor ama yine de insan çok üzülmüyor. Motoru servoyu al, kalanı da yak. Helikopter öyle mi :lol::lol: Yere sert indirmeye kıyamıyor insan. Birde parçalanırsa karşısına geçip bu kadar rahat konuşacak adam maaşını dolarla alıyordur.net :D

Uçağı bu yüzden seviyorum. Paramparça oluyor ama yine de insan çok üzülmüyor. Motoru servoyu al, kalanı da yak. Helikopter öyle mi :lol::lol: Yere sert indirmeye kıyamıyor insan. Birde parçalanırsa karşısına geçip bu kadar rahat konuşacak adam maaşını dolarla alıyordur.net :D
Herkes bir gün uçakçı olacak:D