Görseller İstanbul Sancaktepe Team (Ana Başlık)

[Görseller] : İstanbul Sancaktepe Team (Ana Başlık)

Tek başına bir yılı geçirmiş biri olarak, (gitsin gelmesin o günler) seni iyi anlıyorum nice güzel günler değerlendirmen dileğimle. :saygilar:

Mustafa Hacılar' Alıntı:
Tek buluşma hiç buluşmamadan iyidir abi süpersin :saygilar:

Çok saol mustafa eksik olma evet hiç yoktan iyidir :laugh:

Mustafa Çoban.' Alıntı:
Tek başına bir yılı geçirmiş biri olarak, (gitsin gelmesin o günler) seni iyi anlıyorum nice güzel günler değerlendirmen dileğimle. :saygilar:

Teşekkürler Mustafa, bende istanbulda 2 seneye yakın tek takıldım diyebilirim, güzel yanlarıda var yok değil ama güvenlik olsun sohbet muhabbet grub olması bambaşka bir olay :)

Adnan Şenyurt' Alıntı:
Ben de aynı yerde bir önceki gün tek başıma uçuş yaptım 1 saat kadar. Tek başına günün tadı pek çıkmıyor.

Adnan abi bu tarafa geliyorsun haber etmiyorsun olmadı :D telefonunu yaz istersen watsap grubuna ekliyelim seni buluşmalardan haberdar olursun, böylelikle bir araya gelme şansımız olur :saygilar:

Maden hava soguk uçamıyoruz bizde tamir yaparız. Cem abinin yedekleri geldi takımada mesai yapmak kaldı :saygilar:
Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Kahvelerimizde geldi sabahlar olmasın :halay:

Kahve esliginde muhabbet ve sohbet :halay: Daha ne olsun :hoppa:

Oh valla, afiyet olsun :)

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Kahve esliginde muhabbet ve sohbet :halay: Daha ne olsun :hoppa:

Mehmet abi gerçekten çok keyifli oluyor bu tarz bir araya gelmek. Buluşmalar falan tamam da, şöyle konaklamalı bir organizede forum arkadaşlarımızla bir akşam böyle bol muhabbetli, bol sohbetli, bir akşam geçirmek çok güzel olur diye düşünüyorum, önümüzdeki sene inşallah böyle bir fırsat geçer elimize :saygilar:

Emre Kaman' Alıntı:
Oh valla, afiyet olsun :)

Teşekkürler Emre, valla seninle bir araya gelme şansımız oldu ama vakit sıkıntısından dolayı pek sohbet edemedik ve seni gerktiği gibi ağırlayamadık, inşallah vakitin bol olduğu bir zaman bir araya gelme şansımız olur bol bol sohbet ederiz :saygilar:

Cem abiyi bu akşam biraz fazla yordum, montaj yapması ve çeviri yapması bayağı yorucu oldu yarına dinlenicez :D

Cem abi yeni alacağı modelde brain 2 tercih etmesi ve benim bazı sorularım üstüne çeviri ile savaşırken ;D

Her şey uçmak değilmiş abi, şu fotolar bile her şeyi anlatıyor :thumbup:

fatih cebir' Alıntı:
Teşekkürler Emre, valla seninle bir araya gelme şansımız oldu ama vakit sıkıntısından dolayı pek sohbet edemedik ve seni gerktiği gibi ağırlayamadık, inşallah vakitin bol olduğu bir zaman bir araya gelme şansımız olur bol bol sohbet ederiz :saygilar:

İnşallah en yakın zamanda Fatih

fatih cebir' Alıntı:
Mehmet abi gerçekten çok keyifli oluyor bu tarz bir araya gelmek. Buluşmalar falan tamam da, şöyle konaklamalı bir organizede forum arkadaşlarımızla bir akşam böyle bol muhabbetli, bol sohbetli, bir akşam geçirmek çok güzel olur diye düşünüyorum, önümüzdeki sene inşallah böyle bir fırsat geçer elimize :saygilar:

Aklıma Düzce geldi. Bu yıl iptal olmasaydı tam olarak anlattığın gibi olacaktı Gösterişli Otelin roof'u :) İnşallah önümüzdeki bahar ayları bir Gölyaka çıkarması yaparız hep beraber. %p

Gelde bu ekibe gıpta etme işte. :laugh: Adamlar havada, karada, her koşulda sonuna kadar RCKolik. :yuppi: :halay: :hoppa: :hoppa:

Amannnn muhabbetler bitmesin. :RCKolik:

Türker Akgün' Alıntı:
Gelde bu ekibe gıpta etme işte. :laugh: Adamlar havada, karada, her koşulda sonuna kadar RCKolik. :yuppi: :halay: :hoppa: :hoppa:

Amannnn muhabbetler bitmesin. :RCKolik:

Teşekkürler Türker, valla gıpta edilecek modelciler sizlersiniz sayenizde bu hoby ile zorlu dönemleri atlattık ve devam ediyoruz :RCKolik:

İbrahim DEMİRBİLEK' Alıntı:
Her şey uçmak değilmiş abi, şu fotolar bile her şeyi anlatıyor :thumbup:

İnşallah bir fırsatını bulur da bir araya geliriz kardeşim :saygilar: