Görseller İstanbul Sancaktepe Team (Ana Başlık)

Şuaraya taze taze paylaşalım,bugün Mustafa kardeşim ve ben sahaya çıkma imkanı bulduk.Keyifli bir buluşma oldu 3 veya 4 saat sahada kaldık kısa ama etkili oldu:D:D
Dün gerçekten kaçırılmayacak güzel bir hava vardı ve siz de es geçmemişsiniz maşallah :bravo::thumbup: Taze taze paylaşım için ellerinize sağlık arkadaşlar, çok teşekkür ederiz :halay: :RCKolik:
Ya bu Mustafa da bir değişikler var ne içmiş gelmiş:lol::lol::halay: aklımızı aldı yani,:laugh: tebrikler çok güzel uçuşlar yaptı kardeşim :bravo::bravo:
Ben de istiyorum Mustafa'nın içtiğinden :lollol: :lol:

Hurricane gerçekten çok dik ve oldukça güzel bir hızda idi. Funnel da gayet başarılı %p Sticklerine sağlık Mustafa'm.

Video izlerken F3N yarışma listesindeki 4 hareketi sırf bu uçuşta hiç düşünmeden yaptını gördüm :bravo: Ama yarışma listesine @Mustafa Atabek kardeşimizi hala dahil edebilmiş değiliniz ne yazık ki ;)

Dün gerçekten kaçırılmayacak güzel bir hava vardı ve siz de es geçmemişsiniz maşallah :bravo::thumbup: Taze taze paylaşım için ellerinize sağlık arkadaşlar, çok teşekkür ederiz :halay::RCKolik:

Ben de istiyorum Mustafa'nın içtiğinden :lollol::lol:

Hurricane gerçekten çok dik ve oldukça güzel bir hızda idi. Funnel da gayet başarılı %p Sticklerine sağlık Mustafa'm.

Video izlerken F3N yarışma listesindeki 4 hareketi sırf bu uçuşta hiç düşünmeden yaptını gördüm :bravo: Ama yarışma listesine @Mustafa Atabek kardeşimizi hala dahil edebilmiş değiliniz ne yazık ki ;)
Ben geldiğimde fatih abinin demlediği çaydan içtim abi içine yürek tohumu falan attıysa onun etkisi olabillir
F3N değilde şu 23 nisan etkinliğini danışmam lazım bizim patrona:thumbup:

Şuaraya taze taze paylaşalım,bugün Mustafa kardeşim ve ben sahaya çıkma imkanı bulduk.Keyifli bir buluşma oldu 3 veya 4 saat sahada kaldık kısa ama etkili oldu:D:D

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Ya bu Mustafa da bir değişikler var ne içmiş gelmiş:lol::lol::halay: aklımızı aldı yani,:laugh: tebrikler çok güzel uçuşlar yaptı kardeşim :bravo::bravo:
Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Tebrikler Mustafa, tam öğrettiğim gibi. Böyle devam :thumbup::RCKolik:

• Beğen
Tepkiler: fatih cebir