Izmir 08/12/2013 izmuk buluşması

kadir35

Çalışkan Uye
08/12/2013 izmuk buluşmasından birkaç kareler

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol
Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Izmuk yönetim kurulu başkanı nejati Abi'mizin yaşadığı fpv Kırım'ı

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Videoları kendi telefonumdan çekiyorum yine telefondan Youtube yüklüyorum ama ensonunda görüntü ufak çıkıyor neden olabilir

Kadir Bey,

Paylaşım için teşekkürler, elinize sağlık :thumbup: Zannedersem Izmir'de hava burası kadar soğuk değildi. %p Valla biz bir ara Türker kardeşimle 1 saat şirket futbol sahasına kaçalım dedik. Güneş olmasına rağmen gözümüz yemedi :laugh:

Kırım yaşayan Necati abimize geçmiş olsun :-\ Uçak burundan iyi çakılmış :embarras: Allahtan pillerden çoğu sağlam.

Bu arada video seyrettim ama bir tuhaflık var etmedim. Çekim yararken telefonun pozisyonunu değiştirseniz, tam ekran olacaktır. Bunu düzeltmek mümkün ama bu sefer da başka problemler çıkıyor. Tavsiyem bir daha ki sefere, bu çekim yaptınız pozisyonun 90 yatay halinde çekim yapmanız.

Mehmet bey bugün hava çok güzeldi ufak bir talihsizlik yaşadık yinede genel olarak iyi vakit geçirdik fazla foto çekemedim sanırım dediğiniz gibi telefon pozisyonunu değiştirirsem sanırım sıkıntı kalmayacak

Kadir Türkyılmaz' Alıntı:
Mehmet bey bugün hava çok güzeldi ufak bir talihsizlik yaşadık yinede genel olarak iyi vakit geçirdik fazla foto çekemedim sanırım dediğiniz gibi telefon pozisyonunu değiştirirsem sanırım sıkıntı kalmayacak
Bence 2-3 kare, fark etmez. Önemli olan o anları bizlerle paylaşma inceliğini göstermeniz :thumbup:

Güzel İzmir'de bugün hava da güzelmiş anlaşılan. :) İzmit açık bir hava olmasına rağmen hem soğuk hem de rüzgarlıydı malesef. :-\
Paylaşım için çok teşekkürler Kadir bey sayenizde içimiz açıldı. :bravo:

Necati Bey'e geçmiş olsun, keşke olmazaymış ama hepimiz yaşıyoruz malesef. :'(

Bu son olsun inşallah, keyifler de hep daim olsun. :saygilar: